RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişmekle birlikte genel anlam itibariyle hayra işaret eder. Rüyada büyük abdest görmek, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmaya, dünya nimetlerinden ve malından daha fazla nasiplenmeye delalet eder. Rüya sahibi rüyasında tuvalette büyük abdest yaptığını görürse kazandığı helal malı, yine kendisi için helal ve hayırlı olacak şeye harcayacağı şeklinde tabir edilir. Fakat rüya sahibinin büyük abdestini her hangi bir yere yaptığını görmesi boş yere bir işe ümit bağlayıp, para yatıracağına işaret eder.

Rüyada ulu orta bir yere büyük abdest yapmak insanlar tarafından ayıplanmaya ve kınanmaya yorulur. Rüyada büyük abdest yapmak bazen de tam tersi şekilde yani rüya sahibi için hayırlı olmayacak şeylere yorulabilir. Sıkıntıya, üzüntüye, iflas etmeye, büyük kayıplar yaşamaya delalet ettiği söylenir. Rüyasında büyük abdestini yaptıktan sonra onu bir yere atıp yok etmeye çalışmak ketum kişiye işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Zorluktan ve hastalıktan kurtulmaya, şifa ve mutluluk bulmaya tabir edilirken, rüya sahibinin varlığının ve kazancının artacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Ticaretle ilgili yeni atılımlar yapmak ve yeni planlar geliştirmek ve bunlardan hayır görmek olarak ifade edilir. Rüya sahibi eğer, helal olmayan sermayeyle bir işe girerse bu işte hüsran yaşayacak demektir. Yani haydan gelen huya gidecek, hak yerini bulacaktır.

Rüyada Büyük Abdest Yemek

Hayra delalet değildir. Rüya sahibi için yoldan çıkmaya, kazancına hile ve fesat karıştırmaya, Allah korkusundan uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Bozduğunu Görmek

Gizli bir yerde büyük abdest bozmak, iş ve özel hayattaki olumlu gelişmelere, açıkta bir yerde abdest bozmaksa rüya sahibinin başını öne eğeceği, yüzünün kızaracağı bir hata yapmasına bu nedenle de ömür boyu taşıyacağı büyük bir damga yemesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyük Abdest Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yakup (28 Ekim 2015 saat: 23:04)

  buyuk abdestımı bır yol kenarnda acık bır yerde yaparken gordum. karsımda annemdı galıba fasulyemı ne yapıyodu bılmıyorum arkamdada bılmedıgım bır kadın vardı ıkısnn arasında abdes buzdum. sonra abdesti temızledm bır posete attım agzını bagladım. o sıra bıraz ellerime bulaştı sonra ne oldu anlamadan uyandım

 2. Holefter (28 Haziran 2015 saat: 09:14)

  rüyamda bir dukkandayim. Tuhafiyeci gibi bir yer. Satıcı kiz tezgahin ARKASINDA ben ondeyim. O esnada yereboturuyorum hiç birvyerimi açmadan büyük abdestini yere yapıyorum. Ama üzerim de kirlenmiyor . Etrafta bi kac kisi var ama bakmiyorlar. Satici kiz tezgahin bu tarafina geçince büyük abdesti görüyor ve naptin sen diye şaşırıyor. Ben de elime bir poset alıyorum ve büyük abdestleri yerden temizliyorum.

 3. ümit (15 Haziran 2015 saat: 08:34)

  Rüyamda büyük abdestimi yapıyordum. Tuvalet taşı olarak yüksek biyere oturmuştum sanki lavabu üstü gibiydi kapı tam kapanmıyordu elimle tutuyordum birileri beni o halde görecek diye telaşlıydım. Sonra kendimi yıkarken fark ediyordum pislik alttan her tarafıma bulaşmış ben onları temizlemeye çalışırken tuvalet deliğininde lavabo deliği olduğunu fark edip pislikleri suyla birlikte elimle o giderden temizliyordum

 4. Dilaver (22 Mayıs 2015 saat: 07:44)

  Selâmünaleyküm,ben rüyamda 3 farklı yere abdestimi yaptım, bunların birini normal tuvalete yapıp tuvalet tertemiz şekilde çıktım,sonra bayanlar tuvaletine küçük abdestimi yaptım bunu yaparken beni gören bi bayan oldu, sonuncu olarakta ıssız bi yerde bi evin duvarının dibine gizlice büyük abdestimi yaparken evdeki adam beni gördü, orda büyük abdestimi gördüm evdeki adamda gördü ve gülüyodu bana ve son olarakta evdeki benimle beraber büyük abdesti gören kişi imamdı, tabirimde yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler…

 5. Harun (11 Mayıs 2015 saat: 08:36)

  Merhaba, rüyamda banyoda büyük abdestimi yapıyorum fakat sapsarı renkte ve uzun bir şekilde çıkıyor sonra annem bi anda banyoya giriyor cinsel organını köpüklü sabunla ovuyor sonra bana ovduruyor ve çıkıyor daha sonra teyzem iç çamaşırıyla iç çamaşırıyla içeri giriyor niyet kötü şekilde orda uyandım. Fakat banyoya girmeden önce teyzemle öpüşmüştüm. Çok karışık bir rüta acaba tabir verebilirmisiniz.

 6. burcu (15 Şubat 2015 saat: 13:18)

  Ruyamda komsumun benim evimin banyo lavobasina buyuk abdestini yaptigini gordum sonra kizina dedimki annen lavobaya tuvaletini yapmis kizida geldi onu eliyle temizledi sonra bende icimden diyorumki domestosla yikar heralde elinide yikamadi gelir yikar heralde diyorum kizi sigara yakip oturdu gene icimden diyorumki ayy elini bile yikamadi bi camasirsuyu bile dokmedi diyorum …bu kadar cok merak ediyorum ruyam nedir neyin nesidir simdiden tsk insallah erken cvp gelir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,