RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyada büyük abdest yapmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında, kendisi için gereksiz ve bir işe yaramayan şeyleri, örneğin; kendisini sömürmeye çalışan bir insanı hayatından çıkaracağına alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayatında yeni işlere ve çalışmalara girmek için eski alışkanlıklarından kurtulması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest , rüyayı gören kişinin, hayatında pek de önemli olmayan, hiçbir alanda kendisine bir yararı dokunmayan, kendisine neredeyse sürekli sıkıntı çıkaran insanları ya da alışkanlıkları terkedeceğine ve böylece rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Bokunu Görmek

Rüyada kendi bokunu görmek, rüyayı gören kişinin, kötü bir dönemde olduğuna, gün geçtikçe daha büyük sıkıntılara girdiğine ve bu durumun kendisine çok büyük üzüntü ve endişe verdiğine ancak sabrederek çalışmaya devam ederse bu durumun düzeleceğine ve sorunlarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak

Rüyada tuvaletini altına yapmak, rüya sahibinin, çok sevdiği bir uğraştan çok büyük paralar kazanacağına ve bu işle ilgili olarak çalışmalar yapmaya devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak ve Temizlemek

Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisine bir yarar sağlamayan şeyleri çıkartacağına ve bu sayede çok iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada Sokağa Büyük Abdest Yapmak

Rüyada sokağa büyük abdest yapmak, iş hayatında ve sosyal hayatta işlenen bir hata ya da günlük hayatta işlenen bir günah yüzünden halk arasında çok kötü durumlara düşüleceğine ve insanların tepkilerinin çekileceğine delalet edilir.

Rüyada Küçük ve Büyük Abdest Yapmak

Rüyada küçük ve büyük abdest yapmak, rüya sahibinin, iş hayatında uzun zamandan beri büyük zarara uğramasına sebep olan ve ailesi ve etrafındaki insanlar ile arasını bozan sorunlardan kurtulacağına ve genişliğe çıkacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyük Abdest Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. duygusal (27 Nisan 2014 saat: 11:39)

  Ruyamda tanıdığım bir bayan benim evimde oluyor ve benden boynuna takmak için şal istiyor bende verdim daha sonra onu klazotte abdest yaparken görüyorum büyük abdst birazini dışa yapmış ben kağıt peçete ile tekrar alıp tuvalete bırakıyorum gene yan tarafında görüyorum gene alıp atıyorum klazotti ağzına kadar doldurmuş dışına taşıyor bende klazottin suyunu cekiyorum her halde kabiz oldun sen diyorum seslenmiyor büyük abdesti küçük top top açık sarı renkte di rahatsizmisin diyorum seslenmiyor….

 2. Perihan (18 Nisan 2014 saat: 13:59)

  Rüyamda,kendimi tuvalette görüyorum,kızkardeşimde yanımda sanki..İsalim ama kan geliyor dışkı yerine..Kanserim ben diye düşünüp üzülüyorum..Ama ne kanseri olduğumu bilmiyorum.Ölmek değil endişem,küçük kızımı bırakıp gideceğimden dolayı çok endişe ediyor ve üzülüyorum… İçimin çok acıdığını,yüzüme doğru ateş bastığını hatırlıyorum..Yorumlarınızı bekliyorum..İyi günler..

 3. süleyman (14 Nisan 2014 saat: 14:22)

  rüyamda rahmetli dedemi(babamın babasını)hastane benzeri biryerde gördüm yatağının yanına fark edilmediği hissi ile tutamayıp büyük abdestimi kaçırdım önüne yorganı çekip gizlemeye çalıştım dedem farkına vardığını hissettirdi tanımadığım başkalarıda vardı dedemi biri yatağından kaldırıp götürdü o esnada fark edilmesini istemeden ününü kapatmaya çalıştığım yorganla temizledim.
  Bu rüyamı yorumlamanızı rica ederim,şimdiden teşekkür ederim.

 4. duygu (25 Mart 2014 saat: 13:30)

  ben rüyamda büyük abdestimi çamaşır makinesinin içine yapıyordum.. sonra birileri gelince kalktım…onlar görmesin diye de makineyi çalıştırıp yıkamak istedim.. bi de baktım ki içinde yemek var ve o büyük abdestler yemekle beraber makinenin içinde dönmeye başladı.. camına bakınca da büyük abdestler bütün halde görülebiliyordu..bıraz igrenç oldu ama kusura bakmayın.. bu ara çok sık bu tür rüyalar görüyorum.. çok merak ediyirum ne anlama geldiğini.. yorumlarsanız sevinirim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,