RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, kişinin bazı sıkıntılardan kurtulmasına, özellikle iş konusunda beklentisi olanlar için bu rüya yakında işlerinizin açılacağına, bazen bir kabahat işlemeye, bazı alimlere göre bu rüya kişinin eline geçecek bir miktar mala ve paraya, fakirler için zenginleşmeye, selamete ermeye, dünyevi üzüntülerden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Herkesin İçinde Büyük Abdestini Yapmak

Herkesin içinde büyük abdestini yapan kişi, eğer bu hareketinden dolayı utanıyorsa, bu rüya günahlardan tövbe ederek hatalarınızdan döneceğinize; selamete erişeceğinize, toplum içinde saygın bir konum kazanacağınıza veya sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır. Bu işi yaparken utanmayan kimse, gerçek hayatta da hatalarından pişmanlık duymaz ve birçok günahı hiç utanmadan isteyerek yapar.

Rüyada Camiye Büyük Abdest Yapmak

Rüyasında camiye büyük abdest yapmak, kişinin dini anlamda ilerleyeceğinin ve maneviyata yönelik derecesinin artacağının işaretidir. Bu rüya, özellikle ilim öğrenmek isteyen kimseler için hayırlı bir ilimle meşgul olmaya, kendini geliştirmeye, bazen de çıkılacak uzun bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Tuvalete Büyük Abdest Yapmak

Rüyada tuvalete büyük abdest yapmak iyiye yorumlanır. Dünyevi mutlulukların ve huzurun göstergesidir. Bazen de bu rüya mal kazanmaya, iş hayatında yükselmeye, terfi almaya, kazanca ve mevkiye, her anlamda talihli bir sene geçirmeye ve isteklerine kavuşmaya işarettir.

Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Görmek

Rüyada tuvaletin içinde büyük abdest görmek, genellikle para ve maldır. Rüyada tuvalette çok miktarda büyük abdest çokça para, makam ve mevkidir. Bu rüyayı gören zenginleşir, selamete erişir, ferahlara; az miktardaki büyük abdest ise az miktarda paraya veya elinize geçecek birtakım menfaatlere işarettir.

Rüyada Tuvaletteki Büyük Abdesti Temizlemek

Böyle bir rüya gören kişi elindeki malın bir kısmını kaybeder veya zengin ise fakirleşir. Bazen de bu rüya, başa gelecek bazı sıkıntıların göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gözde yıldız (30 Kasım 2016 saat: 08:25)

  Ben köyde babaannemin evindeydim babaannemin bir odalı evi var babaannemin evinin içine yaparken gördüm kendimi yanimda babaannemle bi kadın daha vardı ve onlarda babaannemle kadının kılığına girmiş cinlere benziyodu tuhaf hareketleri vardı iki yaşlı kadın çocuk gibi zipliyodu

 2. Ruya (20 Kasım 2016 saat: 09:37)

  Rüyamda bir toplantı solonundayiz ama inşaat hali gibi büyük abdestim geldi direğin arkasına inşaat pisliginin kenarına yaptım toplantı bittikten sonra temizleyen olmayınca gidip üzerine birsey orttum temizlene medigim için hamam aradım o sıra yanıma is yerinden bir kız arkadaşım geldi ona kızıp bir tekme attım evin önüne gittim hamam yoktu abla mi gördüm oda ona hamam aradığımi söyledim oda bana gel duş al demedi diye kızıp gittim rüyamda bu şekilde gördüm kolay gelsin

 3. Nese (25 Ekim 2016 saat: 10:11)

  Rüyamda bagarsaklarimi dışarı çıkmış gordum..elimle sıkarak içindeki büyük aptesti dışarı çıkardım..bagarsaklarimi ne çok doluymuş diye dusundum.cokcok büyük apdest çıktı.sonra uyandım.ruyalarimi hatırlamak ama bu hatırında kaldı.anlami nedir..

 4. Mustafa (11 Eylül 2016 saat: 07:02)

  Rüyamda askeriyede büyük abdestimi yapıyorum ama wc nin kapısı acık başka bir asker benim taharet yapacağım kupayı alıp vermiyor elim pis olarak kupayı istiyorum kapı açık olduğu için ofiste çalışan komutanları görüyorum, kupayı alan kişiye çok kızıyorum aynı zamanda utanıyorum,
  Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
  M.Ercetin

 5. SONGÜL (11 Haziran 2016 saat: 09:15)

  rüyamda bilmediğim bir yerde kapısı eski ağactan yapılmış olan bi lavoboya giriyorum fakat o esnada dışarıda yaşlı bi adam sesi duyup tuvaletimi yapamayıp dışarı çıkıyorum daha sonra tuvaletimi istemeden üzerime yapıyorum kimseye belli etmeden kendime iççamaşırımı temizleyecek yer arıyordum o esnada uyandım cvb yazarsanız sevinirim

 6. Fazlı (30 Nisan 2016 saat: 08:30)

  Rüyamda iş arkadaşlarımla bir masada oturuyorduk sonra popom kaşındı elimi bi attım büyük abdestimi yapmışım. Kimseye belli etmeden alıp cebime koyuyorum ama sonra arkadaşlar rahatsız oldular kokudan, bende çaktırmadan kalkıp temizlemwye gidiyorum ama bu seferde konferans salonuna denk geliyorum mecburan ordada oturuyorum ama çok utanıyorum biran önce temizlenmek istiyorum, ordanda çıkıyorum dışarı ama bir ülkenin iç çatışmasına düşüyorum askerler filan var her tarafta ateşler yanmış ordan kaçıyorum hemen. Sonra korkuyla cebimdeki pisliği su kanalına atıyorum.

 7. Ümmühan (15 Mart 2016 saat: 06:45)

  Rüyamda bir hastane odasındayım bazi hastalar var ama ben tanımıyorum tuvaletim geliyo kendime yer arıyorum her yer dolu fazla tutamiyorum ve olduğum yere ayaktan çokca yapıyorum şaşkınlık ve utançla hemen bolca peçeteyle temizleyip kocaman içi su dolu bir küvete atıp bolca su ile gönderiyorum orada çocuklar da beni izliyolar çok utaniyorum.

 8. Anonim (03 Mart 2016 saat: 11:15)

  Rüyamda banyodayım ve küveti doldurmuşum.Kenarına oturduğumda birden kocaman büyükabdest yaptığımı duru suyun içerisinde görüyorum, epey bir zaman alabilmak için uğraşıyorum fakat alamıyorum su giderinin tıkanacağını düşünürken suyla beraber gidiyor.

 9. Omer19 (24 Şubat 2016 saat: 08:11)

  Rüyamda lokanta gibi bir yere gidiyorum
  Orda tuvalete giriyorum fakat tuvaletin kapısı tam kapanmıyor .ordan insanları görüyorum. Sonra tuvaletin içinde tanıdığım 3 kişi 3de almanyadan gelme kişiler onlarla tuvaletin içinde bir masada yemek yiyorum.fakat masanın yanında öyle bir büyük abdes birikmiş masadan dahada yüksek ve hiç rahatsız olmuyoruz. Biz yemegimizi yemeye devam ediyoruz.espiri felan yapıyoruz. Be o anda sadece orada yemekle ; pisligin nasıl karişmadigini düşünüyorum. Ve rüyam bukadar

 10. Adalet (22 Ağustos 2015 saat: 13:52)

  Rüyam da tanımadığım 4 çocuk var. İkisi kız ikisi erkek. Çocuklar, birinin tuvalette yaptığı büyük abdestle oyun oynayıp onun suyunu içiyorlardı ve evi hep kirletmişlerdi bnde hem evi toparlayıp hem de çocukları ordan çıkarmaya çalışıyordum.

 11. Makbule Tatay (10 Ağustos 2015 saat: 08:57)

  Ben rüyamda büyük abdestimi yaptım tanımadığım bir evin klozetinde fakat klozet ten dışarıya çok miktarda yapmış olduğum dışkı dışarıya çıktı ve o anda tanımadığım insanlar bi anda çekim içerisinde olduğum tuvalete girdiler ve beni dışkı yaparken ki uygunsuz halim ve yapmış olduğum dışkı ile gördüler belli bir zaman geçtikten sonra ben o bulunmuş olduğunu evi komple elektrikli süpürge ile temizledim sanki yapmış olduğum dışkının utancını az da olsa hafifletmek istedim fakat o tanımadığım insanlardan çok utandım

 12. sulta (05 Aralık 2014 saat: 12:04)

  Ruyamda buüyük apdesdım yapdım inceince kurt vardı içinde beyazdı neanama gelir bilgilendirseniz mutlu olurum birde ikiz çocuk gordüm kız arılarım cokdu biryololdu tiren geliyodu olum tuttu kenarıaldı tirenden kurtaldı annem vardi kizkardeşlerim birde kayinvalidem geldi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,