RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada büyük balık tutmak, şansın büyüklüğüne işaret eder. Rüya sahibi hayatında çok güzel günler geçirecektir. Uğurunun arttığına inanacak olan kişi, bu uğurunu kullanmak isteyecektir. Ayrıca rüyada büyük balık tuttuğunu gören kimsenin kişiliği tam anlamıyla gelişir ve kendisini tanımaya başlar. Özellikle manevi hislerini dışarıya yansıtabilecek ve insanlara kendisini tanıtabilecektir. Onlarla anlaşması daha kolay olacaktır.

Rüyada Büyük Balıklar Tutmak

Rüyada birden fazla büyük balık tuttuğunu gören kimse, bolluk içerisinde yaşar. Kazancı artar ve helal para kazanır. Kazandığı para bereketli olur. Rüya sahibi çalıştığı işinden yaşamını rahat bir şekilde geçirmesini sağlayacak maaş alacak ve evinden rızık eksik etmeyecektir. Kişi ferah bir yaşam sürecektir.

Rüyada Sazan Balığı Tutmak

Rüyada sazan balığı tuttuğunu görmek, hayra işaret eder. Rüya sahibi sevinçli haberler alacaktır. Aynı zamanda bir yerden bilinmedik bir para gelecek ve kısa süre içerisinde borçlarını kapatacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada sazan balığı tuttuğunu gören kimse, şöhret sahibi olur. İnsanlar tarafından tanınan bir kişi olacaktır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek, dini inançlara olan bağlılığa yorumlanır. Rüya sahibi manevi dünyasını geliştirip duygularını daha soyut bir biçimde yaşayacaktır. Rüyayı gören kişinin talihi açılır. Rüyada balık yediğini gören kimse, bir yere davet edilecektir. Önemli insanların yer aldığı bir toplantı ya da yemek gibi yerlere çağrılacaktır. Rüya sahibi de bunları yaşadıkça özgüvenini kazanacaktır.

Rüyada Balıkçı Teknesi Görmek

Rüyada balıkçı teknesi görmek, rüya sahibi için bir uyarı anlamı taşır. Bu rüya, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan olaylara bakış açısına dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüya sahibi tercih yapması gerektiğinde iyi ve kötü yönleri iyice değerlendirmeli ve doğru kararı verebilmek için üzerinde fazla çalışmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyük Balık Tutmak İle İlgili Rüyalar;

  1. emrah (15 Kasım 2014 saat: 08:34)

    rüyamda deniz kenarında balık yakalamaya gidiyoruz bi abim ile ben olta yı atar atmaz buyuk arap balıgı yakalıyorum kara balık çekiyorum kaçıyor ilk başta sonra tekrar atıyorum aynı balıgı yakalıyorum çekmekte biraz zorlanıyorum abimden yardım istiyorum etmiyor ama ben balıgı çekiyorum kaçacak gibi oluyor bende kuyruk kısmından tutup kaya ya vuruyorum büyük balık yakaladıgım içinde seviniyorum sonrada öyle alıyorum ve uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,