RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Dalga Görmek

Rüyada büyük dalga görmek, kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara bazen gösteriş ve azamete, yaşanacak bazı hadiselere, büyük makam sahibi olan bir adama, bir kişinin yanında çalışmaya, kişinin patronuna, devlet yöneticilerine, çok büyük bir mirasa, ganimete veya mala yorumlanır.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Üzerine Gelmesi

Rüyada büyük bir dalganın üzerine geldiğini ve bundan korktuğunu gören kişi, önemli bir adamın gazabını çekecek hareketlerde bulunur. Bazen de bu rüya kısa süre içinde bazı sıkıntılar yaşamanıza veya başınıza gelecek bazı musibetlere işarettir. Dalganın üzerine geldiğini fakat korkmadığını gören kişi ise korktuğundan emin olur.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Sizi Örtmesi

Büyük bir dalganın gelip kendisini tamamen örttüğünü gören kimse, bir belaya maruz kalarak sıkıntı çeker. Bu rüya, kişinin yaşayacağı musibetlere, bazen hastalık haline, yaşayacağınız bazı tatsız olaylara, çok güçlü ve nüfuzlu bir kimsenin öfkesini kazanmaya, başınıza gelecek belalardan sonra tekrar her şeyin düzelmesine ve düze çıkmaya da yorumlanır.

Rüyada Dalgaların İçinde Olmak

Rüyada dalgaların içinde bulunup bu durumdan dolayı debelenen kimse, birden fazla işe girerek her birisinden farklı sebeplerden dolayı ayrılır. Bazen de bu rüya hayatınızın çalkantılı bir şekilde geçeceğine, başınıza gelecek bazı tatsız hadiselere veya sıkıntılara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Dalganın Oluşturduğu Felaketi Görmek

Rüyada bir dalganın gelerek her yeri yakıp yıkması, eğer dikkat etmezseniz iş hayatınızda ve özel yaşamınızda bazı sıkıntılı hadiseler yaşayacağınıza; o bölge halkına toptan inecek bir musibete, o halkın yaşayacağı sıkıntılara, toplum içine nifak sokan zararlı kimselerin girmesine işarettir.

Rüyada Küçük Ve Durgun Dalgalar Görmek

Rüyada görülen küçük ve durgun dalgalar, huzurlu ve sakin bir ömür geçireceğinize ve ailenizle mutlu bir şekilde hayatınızı sürdüreceğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyük Dalga Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (08 Aralık 2016 saat: 09:31)

  Rüyada dalgalar kaynar gibi oluyor ve birden deniz büyüyor deniz yerinden kalkıp bana doğru geliyor ben iple kendimi bağlıyorum deniz üzerimde ilk korkuyorum ama. Snra korkmuyorum. Deniz İn olduğu yer. Bir tarafı şehir bir tarafı karlı dağlar olyyuroldugum yerde evler harap. Olmuştu artik yeniden basliyacam deiyordum

 2. Gökay (12 Kasım 2016 saat: 16:51)

  Rüyamda evimin yakınlarında bir yerdeyim eve soğrı yürürken birden evimize hiç yakın olmayan denizden dalga havalanıp üzerimize yağıyor sonra evimizin yolu dümdüz olsada çok dik bir yokuş oluyor ve dalganın etkisiyle yol sağ sola sallanırken biz tutummaus çalışa çalışa eve ulaşmaya çalışıyoruz ama gidemiyoruz.Neler oluyor diye yanımdakilere tanımadığım kişilere soruyorum ve onlar bana kıyamet kopuyor diyor ve ben dua etmeye başlıyorum.Dalgalar ve sallanmanın etkisiyle korkum daha çok büyüyor ve ne yapacağımı bilmiyorum.ve dalgalar altında kalmaya başlayınca uyanıyorum.

 3. Sevilay (04 Ekim 2016 saat: 09:51)

  Ruyamda bir baraj var ve o barajın suyu dalga şeklinde yükseliyor ve ben bir arabanın arkası acık şekilde oturuyorum bu dalga suları ayağıma vurup geciyor hemen ilerisinde büyük ocaklar yanmış üzerinde Kocaman dev asa ekmekler pişiyor ve dalgalar bir evin duvarlarından akıyor ev neredeyse suyun altında yıkanıyor bende öyle bakıp kalıyorum ve o sırada 2 küçük kız cocugu çıkıyor o evden geliyorlar daha bebekler böyle karışık bir rüyaydı sonrada uyandım.

 4. zeynep (15 Ağustos 2016 saat: 12:50)

  Bir odadayiz ailemle birden öyle büyük bir dalga ki evimizin üstüne geliyordu o an dslgayi görünce kücuk bebegime sarılıp keliyeyi şahadet getirdim sonra deniz dup duru oldu okadar güzel olduki sonra ordan ayrıldık rüyami yorumlarsaniz sevinirim çok korktum

 5. sema akbaş (27 Haziran 2016 saat: 20:11)

  arkdaşımla kıyıda oynuyordum.sonra kumdan kale için su getirmeye yöneldim. her su alacakken denizdeki su uzaklaştı.sonunda suya gelebildim.suya geldiğimde kıyıdan çok uzaklaşmıştım. sonra büyük bir dalga üstüme geldi. dalganın arasından ailemi görebiliyodum tedirgin tedirgin bakıyorlardı ancak hiçbişey yapamıyorlardı.

 6. Cengiz (08 Mayıs 2016 saat: 07:30)

  Rüyamda Plajda yüzen insanlar varken….deniz birden yüksek dalgalar oluşturmaya başlıyor…herkez kaçışmaya başlıyor….tehlike erken farkedildiği için ben dahil hemen herkez kaçabiliyor…bir bebek biraz kenarda boğulma tehlikesiyle kundağında duruyor… bir balık bu bebeğin ağzın.a ağzı ile oksijen takviyesi be benzeri bir sunni müdalale.de bulunuyor….sonra ben gelip bakıyorum bebek yaşıyor…ve ben Allaha bu mucize için dua ediyorum..rüyamı yorumlarsanız sevinirim…..

 7. gulsum (17 Nisan 2016 saat: 04:38)

  oglum annem ve ben denjz kenarinda gidiyoruz deniz yukseliyo 3 yerden dalga geliyor ve biz bunlarin arasinda kaliyoruz oglumu teleme aliyorum ve anneme oglumu ne yapmamiz gerektigini soruyorum korkuyorum ona bir sey olcak diye yanimda da bir araba var bos anneme o arabaya mi binsek diyorum sonra dalgalarin arasinda denizin arasinda kaliyoruz

 8. Ceylan (20 Mart 2016 saat: 16:05)

  Ben rüyamda yeni bir eve tanismisim denizin kenarinda kendi odama girmişim penceredeki manzara denizdi ama baya bi yakindi bana sanki kumlarin icinde bir ev gibi her deniz dalgasi penceremi kapliyordu acmistim pencereyi buyuk bi dalga uzerime gelirken kapatnaya calistim pencereyi de kapattim sonra ama havada baya bi bulutlu ve grimsiydi odamin her yerinden tavandan su falan akiyordu damla olarak çok tuhaf bir ruya

 9. Yeliz (08 Şubat 2016 saat: 07:40)

  Rüyamda ben ve bikaç akrabam babaannemlerin evinin kapısı önünde yerden biraz yüksek bir yerde konuşuyoruz,sıkılıp hava almaya dışarı çıkmışız. Sonra bize hiç de yakın olmayan denizin ufukta kabaran dev dalgalarını görüyoruz ve dalgalar yükselip tüm şehri örterek bizim kapının önüne kadar geliyor ama bize değmiyor bizi ve evi geçmiyor sonra birkaç saniyede geri ufuktaki yerine kadar çekiliyor ve görülmez oluyor, şehirde veya hiçbir yerde yıkıntı olmuyor sadece yağmur yağmış gibi ıslanıyor her yer, dalgalar gelirken bahçede biri vardı sular altında kaldı ama kimdi hatırlamıyorum, bir de halam ilk dalgalar geldiğinde aşağıda kalıyor ve dalgalar çekilince görüyoruz ki sadece paçaları ıslanmış sonra eve giriyor o biz hala bakıyoruz hayret ederek ama kaçmıyoruz bi dalga daha geliyor ve çekiliyor yine yıkım yok, yine bize değmiyor bizi geçmiyor sonra bir akraba dışarı çıkıp dalgaların söylediğimiz gibi çok da büyük ihtişamlı olmadığını söylerken üçüncü dalga geliyor ve o da kabul ediyor sonra izlemeye devam ediyoruz ve bitiyor. Dalgalar hırçındı ama huzursuzluk hissetmedim sadece hafif bir korku ve hayretle izlemeye devam ettim, kaçmadım ve deniz üzerimize geldi ama bizi örtmedi ya da ıslatmadı. Şehri örttü ama yıkıntı yok sadece her yer ıslandı. Denizde yüzen kimse yoktu. Bizden de kimse bağırıp korkuya kapılmadı herkes sessizlik, hayret içinde izledi ve konuşmalar sakindi.

 10. Ecem (31 Mayıs 2015 saat: 12:14)

  Ruyamda suanda gorusmedigim ve bir zamanlar her animi gecirdigim arkadasimla beraberim. Enterasan olan ruyamda da ayni sekilde kesinlikle gorusmuyoruz ama bir olay oluyor ve o an yakinlik gosteriyoruz birbirimize ve bu da beni ruyada mutlu ediyor. Onla yuruyoruz ve birden hava kotulesiyor. Normalde benim oturdugum evin karsisi bildiginiz yesillik ve kara iken ruyamda karsi tarafim ucsuz bucaksiz bir deniz olmus. Hava bozulunca o kadar buyuk dalgalar olmaya basliyor ki belki koca binalar boyunca ama karaya ulasmiyor garip bir sekilde. Sonra bu arkadasim cok korkuyor ve ben de korkuyorum ama aslinda korktugumu cok hissetmiyorum. Sonra evlere dagilmaya karar veriyoruz ve eve girmeye calisiyorum panikle. O sirada o arkadasim beni ariyo ve asagida bir kedi olusunu oldugunu binanin ordan gecemedigini soyluyor. Ben de o sirada bir bakiyorum ki yablis binaya girmisim ama bizim sitedeyim hala. Sonra iniyorum ve karsima cikiyor tekrar. Ben kedi olusunun orda oldugunun farkindayim ama bakmiyorum ve bu nedenle de gormuyorum. Bu ruyada bana en garip gelen sey deniz olmasi disinda birebir ayni hayatimi gormem. Normalde gercek disi unsurlar gorurken bu ruyada hersey hayatimdaki gibi birebirdi. Tesekkur ederim.

 11. fatma (20 Mayıs 2015 saat: 12:32)

  Ruyada şuanki yerim istanbulda yyaşıyormuşum,buraya dev dalgaların geleceğini biliyormusun onun için sığınacak yerler arıyormusun bir şirketin bahçesine girip çitlerin arasında sağlamlılığına bakıyorum yanımda da bir eerkek var tanımıyorum, sonra ben bir hamle yapıyorum odamdaki telefonu her ihtimale karşı kurtulursam aileme ulaşırım Die almaya gidiyorum,odam catı katında camdan dişarı bakınca dev dalgaların,geldiğini görüyorum artık aşağı inmem cok gec aklım o tanımadığım adamda ailemde kalmış endişe korku heyecan,acı var içimden dua ediyorum dalgalar cok buyuk bir şekilde ama cok sakin geliyor sanki beni korkutmamaya çalışıyor gbi bana doğru yaklaştığını gördükçe dev gemilerin,birsürü secemiceğim şekilde eşyalarında beraberinde sürüklendiğini gmrüyorum ama insan detaylı göremiyorum.Bu afet amerikadan geldiğini hatırlayamadığım bi kaynak bana söylüyor Dalga tam evimin camdaki odamın cam hizasına kadar geliyor korkuyordum ama boğulma felan olmadı camdan korku dolu gözlerle seyrediyorum sıkıca kombi peteği vakasının tutuyorum sımsıkı ve aşağıda olmadığım içinde şükrediyorum bir yandanda sonra ikinci bir dalga geliyor o daha da büyük yine sakin o da bi sallıyor kafamı uzattığım milyonlarca eşyalar sürükleniyor. sonra ne oldugunu bilmediğim bi yerden deniz suyu yutuyorum az birşey o korkuyla bayılıyorum cok geçmeden ayılıyorum odamdan cıktıgımda tusunami sona ermiş aşağıda sesler duyuyorum bir bakıyorum ünlü bir sanatçı zenci bir adam görüyorum arkadaşımmış benm yaşadığına cok seviniyorum ama tepki veremiyorum ama ağlıyormuşum o da sevinim bacağımdan öpüyor, ailemi sorduğumda yaşıyor diyor annemn sesini duyuyorum ama göremiyorum göz yaşlarım devam ediyormuş o çitlerin arasında saklansaymışım boğularak ölecekmişim telefon benim hayatımı kurtarmış diyorum içimden kendi kendime.Hayır olsun
  Teşekkür Ederim Şimdiden.

 12. Güneş (02 Mart 2015 saat: 18:17)

  Rüyamda bir şehrin en tepesindeyim denizde büyük dev dalgalar tusunami gibi büyük binaları kaplıyor her seferinde dahada büyüyor ama bana ulaşamıyor çünkü en tepedeyim şehir ayaklarımın altında ailemden endişe ediyorum. Onlar aşağı dalar ama yıkıntı yok

 13. Güneş (02 Mart 2015 saat: 18:13)

  Rüyamda bir şehrin en tepesindeyim denizde öyle dalgalar büyük binaları altında bırakıyor her seferinde dahada büyük geliyor ama bana yetişmiyor ben şehrin tepesindeyim şehir altımda ailemden endişe ediyorum çünkü onlar aşağıda. Ama yıkıntı fln yok

 14. deniz tuzer (01 Mart 2015 saat: 15:29)

  Karadayim bir küçük odadayim.dalgaların yukseldigini görüyorum. Odanın kapısını açıyor vuran dalgalar içeri giriyor fakat islanmiyorum.. Bu birkaç defa oluyor. Uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım belirtiyor yanımda çok kısa görünüp kayboluyor. Önce korkuyorum sonra korkmuyorum. Çıkmak için bakiniyorum gidecek bir yer göremiyorum.. Kocaman bir sahil. Dalgalara kapilacagimdan korkup cikamiyorum. Sonra utanıyorum.
  Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,