RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüyada büyük ev görmek, rüyayı gören kişinin, ailesine çok düşkün, bir dediklerini iki etmeyen ve onları çok sevip çok büyük değer veren biri olduğuna alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ailesi ile vakit geçirmeyi çok sevdiğine ve böyle zamanlarda bir çocuk gibi mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Büyük Ev Gezmek

Rüyayı gören kişinin, aile içinde yaşamayı, bir aile hayatı sürmeyi çok sevdiğine, dışarı çıkıp gezmektense ailesi ile vakit geçirmeyi daha doğru ve daha güzel bulduğuna ve etrafındaki insanlara da böyle şeylerin güzelliklerini anlattığına rivayet eder.

Rüyada Büyük Ev Satın Almak

Çok büyük bir işe girileceğine ve çok iyi bir kazanç elde edileceğine alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin, hayatı ve geleceği ile ilgili bir karar verme aşamasına geldiğine ve vereceği bu karar ile hayatının tamamını değiştireceğine tabir eder.

Rüyada Büyük Ev Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, ailesi ile birlikte huzur ve mutluluk içinde bir hayat süreceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine alamet eder.

Rüyada Büyük Ev Kiralamak

Uzun zamandan beri aynı yerde oturulmasından ötürü rüya sahibinin bir değişiklik yapmak,  başka bir yere taşınmak niyetinde olduğuna ve bu yüzden hazırlıklara başlayıp ev baktığına işaret eder. Aynı zamanda, yaşanılan yerin değiştirilmesi ile rüyayı gören kişinin kendisini ruhsal olarak da çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Büyük Ev Yapmak

Aile ile birlikte güzel ve huzurlu günler geçirildiğine, rüya sahibinin yüklü bir miktarda mala sahip olacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına ve yaşanan tüm kötü ve üzücü olayları unutup mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!