RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüyada büyük ev görmek, rüyayı gören kişinin, ailesine çok düşkün, bir dediklerini iki etmeyen ve onları çok sevip çok büyük değer veren biri olduğuna alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ailesi ile vakit geçirmeyi çok sevdiğine ve böyle zamanlarda bir çocuk gibi mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Büyük Ev Gezmek

Rüyayı gören kişinin, aile içinde yaşamayı, bir aile hayatı sürmeyi çok sevdiğine, dışarı çıkıp gezmektense ailesi ile vakit geçirmeyi daha doğru ve daha güzel bulduğuna ve etrafındaki insanlara da böyle şeylerin güzelliklerini anlattığına rivayet eder.

Rüyada Büyük Ev Satın Almak

Çok büyük bir işe girileceğine ve çok iyi bir kazanç elde edileceğine alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin, hayatı ve geleceği ile ilgili bir karar verme aşamasına geldiğine ve vereceği bu karar ile hayatının tamamını değiştireceğine tabir eder.

Rüyada Büyük Ev Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, ailesi ile birlikte huzur ve mutluluk içinde bir hayat süreceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine alamet eder.

Rüyada Büyük Ev Kiralamak

Uzun zamandan beri aynı yerde oturulmasından ötürü rüya sahibinin bir değişiklik yapmak,  başka bir yere taşınmak niyetinde olduğuna ve bu yüzden hazırlıklara başlayıp ev baktığına işaret eder. Aynı zamanda, yaşanılan yerin değiştirilmesi ile rüyayı gören kişinin kendisini ruhsal olarak da çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Büyük Ev Yapmak

Aile ile birlikte güzel ve huzurlu günler geçirildiğine, rüya sahibinin yüklü bir miktarda mala sahip olacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına ve yaşanan tüm kötü ve üzücü olayları unutup mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyük Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yurdanur (21 Haziran 2014 saat: 08:45)

    Iyi gunler
    Rüyamda ailecek görüştüğümüz bir is arkadasimin evindeydim. Evde cok sayida banyo bulunmasina ragmen evin girisindede ayri ayri esine ve kendisine ait hamam kurnasi gibi, karsilikli iki kurna bulunuyordu. Bu insanlar nikah sahitliklerini yaptigim bir çift ve kari-koca her ikiside cok yakinimdir. Bayana ait kurnayi ben tuvalet zannederek büyük abdest timi yapmaya basliyorum ama uzerim örtülü. Insanlar gelip gecmeye basliyo.yine is arkadaslarimdan sevmedigim ve guvenmedigim birini goruyorum ve ondan tuvaletimi gizliyorum. Insanlar azalinca ben ortami temizlemeye basliyorum ve bu arada , istemedigim o insanla iş ile ilgilikonusuyorum . Tuvalet yerini sabunla temizliyorum topladigim pisligin bi kismini disari atiyorum bir kismini evdeki banyoya goturuyorum . Bamyoda seramik parcalarindan yapilmis ilgin bi mozaik ve kirik seramiklerin bulundugu bir cam kap var. Ben pisligi bu kaba koyuyorum. Pislik renkli sirli seramikler gibi gorunuyor. Bu arada ev cok buyuk ve çok eski. Geri dondugumde arkadasima ait kurna üzerinde bulasiklar görüyorum. Annem kuran okutup yemek veis. Ablanla birlikte birini ziyarete gideceklerini ve bulasiklari benim yikamami söylüyor. Biraz canim sıkılıyorum ama kabul ediyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,