RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek, iş hayatında çok iyi zamanlar geçiren, büyük kazançlar elde eden, çok iyi bir mevkiye gelmiş olan ve çok büyük atılımlar yapmaya hazırlanan rüya sahibinin, etrafındaki çok güvendiği insanlardan biri tarafından çok zor bir duruma düşürüleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına ve uzun bir süre bu hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Fare Öldürmek

İş hayatında çok zor durumlara düşen, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayan ve çok sıkıntılı ve zor günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük çaba göstererek ve büyük bir azim ile çabalayarak içinde bulunduğu duruma neden olan şeyleri ortadan kaldıracağına ve rahat bir nefes alarak işinin başına döneceğine rivayet eder.

Rüyada Büyük Fare Kovalamak

Uzun zamandan beri mutlu olduğu iş hayatında, sıkıntılı zamanlar ile karşılaşan rüya sahibinin, bu durumu düzeltmek için çok büyük çaba sarfedeceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine ve uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada Büyük Fare Yakalamak

Çalışma hayatında sorun yaşamasına ve kötü durumlara düşmesine sebep olan problemleri bulup düzeltmek için uzun bir uğraş veren rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük deneyimleri olan birinden destek alarak kendisine sorun yaratan şeyleri ortaya çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Büyük Beyaz Fare Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak üzere olan rüya sahibinin, işleri için çok büyük bir sorun yaratamayacak biri tarafından engellenmeye çalışılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Büyük Fare Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hakan (04 Ekim 2014 saat: 20:32)

    rüyamda birsürü fareler vardi.sonra birden büyüdüler .bildiğimiz büyük sicanlar vardi bir evede.ev gayet berbat bir gecekondu.daha sonra cok daha buyuk fareler geldi ve o sicanlari yedi.hatta alip bir havuz gibi bir yere götürüyor orada boğarak ta öldürüyordu.bu büyük fare cok cok büyüktü.köpek buyuklugunde.cok cok çirkindi.sanki zombi gibi.uyuz gibiydide.tüylrri dökülmüş cok cırkın bır postu vardi.uzerinde bir sürü siğil gibi siğiller.ama ayni zamanda keneler vardi.çok buyuktu öldürmeye bile korktum.bana bakti ama benle ugraşmadi.sicanlari yiyordu.hatta bir ara dedim ki birak dursun.sicanlari yiyor nasil olsa.

  2. fikretby (14 Ocak 2014 saat: 15:54)

    Ben bayanım ve ölmüş olan eski köpeğimin yavru halini gördüm ve ona kremalı pasta yedirdim. Onu okşarken zincirinden kurtulup kaçtı, tekrar buldum okşarken fareye dönüştü. Sonr bahçe çeşmesine su doldurmaya gittim, su doldururken 3 tane yeşil renkte kurbağa eteğimden belime kadar girdi, silkeleyince düşüp zıplayarak kaçtılar, bu sırada aynı bahçede büyüdüğümüz babamın halasının torunları geldi, yıllar önce evlenmiş olan aynı akrabamızın düğünü var diye düğüne davet ettiler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,