RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyük Köpek Görmek

Rüyada büyük köpek görmek, güçlü ve kuvvetli bir düşmandır. Köpek rüyaları genellikle düşmanlara ve sizi çekemeyen birtakım kimselere yorumlanır. Bu nedenle büyük köpek gören kimsenin karşısına maddi anlamda güçlü ve oldukça geniş bir çevresi olan, buna rağmen insanlara zulmeden ve kötülükleri için çabalayan, merhametsiz bir kişi çıkar. Bu rüya bahsi geçen şekilde bir adamdan dolayı sıkıntı yaşayacağınıza; fakat daha sonra feraha ereceğinize işarettir.

Rüyada Büyük Bir Köpeğin Kovalaması

Rüyada kendisini büyük bir köpeğin kovaladığını gören kişinin peşinde nüfuzlu ve kuvvetli bir düşman vardır. Bu rüya böyle bir kimsenin sürekli sizi takip ederek açık aradığının ve size zarar verebilmek için fırsat kolladığının göstergesidir. Bu rüya bazen de yakında bahsi geçen şekilde bir düşmanla karşılaşacağınıza veya dost bildiğiniz bazı kimselerin aslında sizin düşmanınız olmasına işaret eder.

Rüyada Büyük Bir Köpekle Boğuşmak

Rüyasında büyük bir köpekle boğuşan kimse, gerçek hayatında da kendisine düşman olan ve hep kötülüğünü isteyen bir kimse ile mücadele etmek zorunda kalır. Bu rüya farkında olmasanız da size yakın güçlü v hilekar bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu kişi sürekli çevrenizde gezerek sıkıntı vermeye uğraşır.

Rüyada Büyük Bir Köpek Öldürmek

Bu rüyayı gören kimse düşmanına galip gelir. Özellikle başkaları yüzünden sıkıntı yaşayanlar için bu rüya tüm sıkıntıların biteceğine ve yakında çok güzel bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kimse korkularından emin olur ve feraha erer.

Rüyada Büyük Bir Köpeğin Takip Etmesi

Böyle bir rüya, size kötülük yapabilmek için fırsat kollayan ve her hareketinizi takip eden birtakım kimselerin varlığına işarettir. Kendilerini dost gibi gösteren bu insanlar arkanızdan konuşarak zarar vermeye ve sıkıntı yaratmaya uğraşır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyük Köpek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serkan (19 Mayıs 2016 saat: 03:49)

  Rüyamda dağ başı gibi bir üretim ve birden fazla rüyamda oraya gittim ama bu sefer arkadaşın samocanda vardı ve aşağı inecektik bir ses duydum ve altimizda ki tünelden iki kişi çıktı besmele çektim yanındakine kaç dedi ve aşağı doğru koştular daha sonra iki tane köpek gördüm arkadaş ağaca tutmadı bende trmandim biraz tartistik sonra bir şey yaptı büyük köpeklerden biri saldırdı beyaz ala çoban köpeği iydi ilk ikisinde zipladi yetişemedi ucubcusunde belinden tutup aşağı indirdiğini gördüm ben oldumu şimdi dedim ve korkuyla uyandim

 2. Şeyma (11 Şubat 2016 saat: 15:34)

  Ben arabamızın içinde oturup babamı beklerken insan boyunda bir köpek zincirini kırıp Arabanın camından bana Saldırmaya çalışıyordu
  Ama arabada olduğumdan fazla korkmadım sonra köpek Arabanın Etrafında dolaştı ve bir tane açık kapı varmış benim görmediğim o Kapıdan girdi tam saldırıyordu kapıyı açıp dışarı kaçtım
  Not: bundan 1 hafta önce rüyamda büyük yeşil bir yılan gördüm ve bunun tabiriyle aynıydı sizce benim bilmediğim bir düşmanım mı var?

 3. gokhan (10 Kasım 2015 saat: 16:49)

  bir arkadaşımın arabasıyla yoldan gecerken insan boylarında bir köpek bir anda beliril arabaya saldırıyor.cevreden geçen pek çok araç olmasina rağmen bi muddet bizi kovaliyor sonra arkadaşım bir anda duruyor.kopek arkamizda uzakta duruyor ben yanıma çağırıyorum gelmiyor.kopegin durduğu yerde en sonlarda fark ettiğim daha buyuk bir köpek var.

  işin garibi ben aynı rüyayı cogu zaman tekrar görüyorum şimdi 2 oldu.

 4. Basak (06 Ekim 2015 saat: 19:42)

  7-8 kapının bir koridora açıldığı ve benim eviminde kapısının bu koridora baktığı bir yerdeyim. 6-7 kişinin olduğu bu koridorda 3 tane 1 metre boyunda siyah çoban köpeği var, üçünün başında da sahibi var. Biri koridorda bir kapının önünde sahibiyle duruyor, diğer ikiside gelip geçene bakıyor tasmalılar zararsız duruyorlar. Ben köpek sever biriyim, bu koridordan sürekli geçip eve girip çıktım üç dört kez köpekler zararsız ama iriliğinden dolayı tedirgin oldum. Rüyama yorum alabilir miyim. Teşekkürler

 5. cemen alimova (22 Ağustos 2015 saat: 09:24)

  Geje vakty kocede gidyorym karanlyk bir buyuk kopek onuden cykdy bana taraf gelyo ama noldy yzyna gitdi. Yenede yolumy davam edyorum bir beyaz at kosarak bana dogry gelyo bende bissimillahyrahmany rahym dedim. At benim dedigimi soyledi. Bana dogry gelmeye dovam etdi. Ben korkarak defol dedim at dogry yoluy dovam etdirdi gitdi

 6. oğuz (11 Ocak 2015 saat: 12:21)

  Ruyada 3 kisiyi buyuk siyah bir kopek bizi takip etmeye basliyor biz kaciyoruz..fakat kopek benim bacagima sariliyo birakmiyo nasil oluyorsa kaciyoruz..yapmadigimiz hic bir sey kalmadi..demir kapilara kapattik..yinede bir yolunu buldu gelsi..daglara ormanlara gittik halen pesimizden geldi. Ama hic tepkisi yok sadece takip ediyoo..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,