RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyükanne Görmek

Rüyada büyükanne görmek, iki türlü tabir edilir ve rüyayı gören kişinin ailesiyle iletişimin eksik ve zayıf olduğuna, onlarla kafasının pek de uyuşmadığına, özellikle aile büyükleri ile kuşak çatışması ve kavram kargaşası yaşadığına ve huzuru da mutluluğu da daha çok dışarıda aradığına yorulurken aynı zamanda da rüya sahibinin büyüklerinin kendisini aydınlatmasından büyük haz aldığına işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ölmüş Büyükanne Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin ama bilhassa da aile büyüklerinin ölümlerinden çok etkilendiğine, onların yokluklarını bir türlü kabullenemediğine, onları ölmüş saymadığına, bu duygu ve düşüncelerinin de ruh halini büyük bir baskı yaptığına rivayet edilir.

Rüyada Büyükannenin Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin ona çok bağlı ve düşkün olduğuna, uzun yaşaması, sağlıklı olması ve hep yanı başında olması için dua ettiğine alamet eder. Rüya sahibinin büyükannesinin uzun bir süre afiyette kalacağı, keyfini, huzurunu ve sağlığını da yitirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel günler geçireceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Babaanne İle Tartışmak

Tam tersine rüyayı gören kişinin sevdikleri, arkadaşları, akrabaları, yakınları ve ailesi ile pek bir sıkı fıkı olacağına, koyu muhabbette kalacağına, iyi geçim içinde yaşayacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Babaanne İle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin kafasını karıştıran duygu ve düşüncelerini çekinmeden, azar işitmeden ve hor görülme korkusu duymadan açık açık ifade ederek, insanların fikirlerini almak istediğine ve bunu şifa bulmanın bir çaresi olarak gördüğüne delalet eder. Rüya sahibi dertleşmek ve akıl danışmak istiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyükanne Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gaye (11 Ocak 2015 saat: 21:28)

    Rüyamda dedemlerın evındeyım, rahmetlı babaannemde var. Babaannem ole durmadan temızlık yapıyor, cok dınc genç kız gıbı ordan oraya koşuyor evın ıcınde. Yorulmadınmı dıye soruyorum, oda yok dıyor. Güler yüzluydu. Bır arkadaş o ara beni telefondan arıyor, esyalarım az sende kalabılırmı dıyor sonra gelıp alırım dıyor. Bende esyalarını komurluge koyuyorum. Arkadaş tel. Acıyor gelıp alacam dıye. Komurluge ınıyorumkı dedem (yaşıyor) yere sermıs kıyafetlerı arkadasın ustundede fıyat yazılmıs bır yabancı adamda oturmuş satıyor. Bunlar arkadasın dıyorum gerı topluyorum. Dedem bu benım bunu ben aldım dıyor beyaz bır Parça kıyafete.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,