RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyükbaba Görmek

Rüyada büyükbaba görmek, öğüt dinlemeye, temkinli hareket etmeye, kar zarar hesabı yapmadan hiçbir işe girmemeye, iki düşünüp bir konuşmaya, işini, kazancını ve koltuğunu garanti altına almaya delalet eder. Rüya sahibinin kendisine yol gösteren ve kendisinden yaşça büyük olan bir kişi sayesinde yaşamının ve yaptığı ticaretin daha kolay hale gelmesine ve bu sayede mümkün mertebe az zarar etmesine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Büyükbaba Görmek

Rüyada ölmüş büyükbaba görmek, tecrübeyle sabit olan işlere ve bunlardan öğrendikleri ile aynı kayıpları yaşamamaya işaret eder. Rüya sahibinin disiplinli çalışması sayesinde itibar sahibi olacağına ve yaptığı işin ciddiyeti ile herkes tarafından saygı göreceğine yorulur.

Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek, rüyayı gören kişinin kararsız kalacağı ve kafasının bulanmasına neden olacağı bazı konuların baş göstereceği ve kişinin bu durumdan ancak güvendiği ve sevdiği bir yakınının akıl vermesi ile kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Dede Olmak

Rüyada dede olmak kişinin ailesi ile geçireceği huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına ve ağız tadında yaşayacağına işaret eder. Allah’ın rüya sahibini torunlarını görmeyi nasip edecek kadar ömürle mükâfatlandıracağına ve yaşamı boyunca kötü bir hastalık vermeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Büyükanne Görmek

Rüyada büyükanne görmek, büyük sözü dinelemeye, başına buyruk olmamaya, aile bireylerinin düşüncelerine ve isteklerine önem vermeye işaret eder. Rüya sahibinin anne ve babasının beklentilerine göre yaşayacak olan, yumuşak başlı ve uyumlu bir kişi olacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine yorulur.

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek, rüyayı gören kişi için hayır ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında yaşamak isteyeceği her şeye ulaşacağı kadar şanslı olacağına ve hiçbir şeyin içinde uhde kalmayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!