RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyükbaba Görmek

Rüyada büyükbaba görmek, öğüt dinlemeye, temkinli hareket etmeye, kar zarar hesabı yapmadan hiçbir işe girmemeye, iki düşünüp bir konuşmaya, işini, kazancını ve koltuğunu garanti altına almaya delalet eder. Rüya sahibinin kendisine yol gösteren ve kendisinden yaşça büyük olan bir kişi sayesinde yaşamının ve yaptığı ticaretin daha kolay hale gelmesine ve bu sayede mümkün mertebe az zarar etmesine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Büyükbaba Görmek

Rüyada ölmüş büyükbaba görmek, tecrübeyle sabit olan işlere ve bunlardan öğrendikleri ile aynı kayıpları yaşamamaya işaret eder. Rüya sahibinin disiplinli çalışması sayesinde itibar sahibi olacağına ve yaptığı işin ciddiyeti ile herkes tarafından saygı göreceğine yorulur.

Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek, rüyayı gören kişinin kararsız kalacağı ve kafasının bulanmasına neden olacağı bazı konuların baş göstereceği ve kişinin bu durumdan ancak güvendiği ve sevdiği bir yakınının akıl vermesi ile kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Dede Olmak

Rüyada dede olmak kişinin ailesi ile geçireceği huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına ve ağız tadında yaşayacağına işaret eder. Allah’ın rüya sahibini torunlarını görmeyi nasip edecek kadar ömürle mükâfatlandıracağına ve yaşamı boyunca kötü bir hastalık vermeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Büyükanne Görmek

Rüyada büyükanne görmek, büyük sözü dinelemeye, başına buyruk olmamaya, aile bireylerinin düşüncelerine ve isteklerine önem vermeye işaret eder. Rüya sahibinin anne ve babasının beklentilerine göre yaşayacak olan, yumuşak başlı ve uyumlu bir kişi olacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine yorulur.

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek, rüyayı gören kişi için hayır ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında yaşamak isteyeceği her şeye ulaşacağı kadar şanslı olacağına ve hiçbir şeyin içinde uhde kalmayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Büyükbaba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Barkın (14 Ekim 2014 saat: 03:42)

    Kız arkadaşım ve ailem ile birlikte Kuşadasında ki yazlık evimizdeydik. Orada aile dostlarımızla geçmişte aramızın iyi olmasına rağmen biz gittiğimizde bi garip davranıyorlardı ve üzerime bir dedikodu atılıyordu. Ben kendimi bu olayda aklamaya çalışırken insanların tiplerinin değiştiğini gördüm: sonrasında beni akşam site sakinlerinin katılacağı bir yemeğe davet ettiler. Büyük babamın sol tarafı felçli yemek yiyeceğimiz restaurantta bize ayrılan yer en üst kattı. Garsonlar içeriye tekerli sandalye alınmayacağını söyledi ve bende büyükbabamı kucaklayıp oraya doğru taşımaya başladım. Kafası sağ omzuma gelecek şekilde taşıyordum ve sol tarafta kız arkadaşım vardı. Her merdivenden yukarı çıktığımız katta oturduk ve her seferinde alakasız insanları gördüm yani orada ihtimali olmayan insanları gördüm. Örneğin yurt müdürüm rakı içiyordu, uzun zamandır görmediğim 21 yaşındaki bebeklik arkadaşım ortada bir sağa bir sola koşuuordu. Her garsona eğlencenin nerede olduğunu sorduk ve hepsi aynı şekilde bir üst katta dedi. Ben tekrar büyükbabamı yukarı çıkartıp oturturken kattaki üç tane garson ellerinde çatalları büyük bir zevkle havaya doğru atıyorlardı ve en sonunda bende dayanamayıp yerden topladığım çatalları onlar gibi havaya attım ve ters ters bakıştım garsonlar ile. Tekrar büyükbabamı almaya gittiğimde onu oturttuğum sandalyede değil başka bir yerde oturuyordu. Tam onu almaya gideceğim sırada arka tarafta olayların çıktığını görüyorum ve içeride çevik kuvvet ve askerin olduğunu görüyorum tam büyükbabamı alıp kız arkadaşımla kaçacam ki asker bizi durduruyor bir süre konuştuktan sonrada kavga etmeye başlıyoruz. Rüyamdan uyandıktan sonrada yastığımı gerçekten kavga eder gibi yumrukluyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,