RuyaTabirleri.com

Rüyada Büyüteç Görmek

Rüyada büyüteç görmek, rüyayı gören kişinin fevri ve panik bir kimse olması nedeniyle olaylara büyük tepkiler verdiğine, sakin davranamadığına, önemsiz ve küçük olaylarda bile deyim yerindeyse elinin kolunun birbirine karışarak telaşa kapıldığına ve çevresindekileri de telaşlandırdığına işaret eder. Rüya sahibinin gördüklerini kendince yorumlandığına bu da olayların gerçekliğini değiştirdiğine ve sanki çok önemli ve büyük bir meseleymiş gibi algılanmasına sebep olduğuna yorulur.

Rüyada Teleskop Görmek

Rüyayı gören kişinin sağduyulu, mantıklı ve sorunlara karşı akılcıl çözümler bulan biri olduğuna ve bu yönü sayesinde çok büyük sıkıntılara düşmeden yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu yönüyle biliniyor olması dolayısıyla çevresindekilerin de kendisine akıl danıştığı anlamına gelir.

Rüyada Dürbün Görmek

Rüya sahibinin sadece duyduklarına itibar etmediğine, gerçekliğinden emin olmadığı şeylere inanmadığına, dedikodudan ve söylentiden hiç hoşlanmadığına, anlayıp dinlemeden ve gözüyle şahit olmadan söz söylemediğine, karar almadığına ve adım atmadığına alamet eder.

Rüyada Mikroskop Görmek

Rüyayı gören kişinin başarısız ve mutsuz olmasına neden olacak bazı aksiliklerle burun buruna geleceğine, yoğun stres altında kalacağına, kafasının karışacağına ve çok yorulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin baskı altında kalacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyük Gözlük Görmek

Rüya sahibinin çalışkan, ilgili ve zeki bir kimse olduğuna, etrafının farkında olarak yaşadığına, herşeye karşı büyük bir merak içinde olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yönü ile çevresinde fark yarattığı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Lens Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve yaşamını olumlu yönde şekillendirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede kendisini çok hafif, rahat ve huzurlu hissedeceğine, bundan güç ve cesaret alacağına alamet eder. Rüya sahibi fırsatlara ve avantajlara sahip olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!