RuyaTabirleri.com

Rüyada Buz Yemek

Rüyada buz yemek, aile ve akraba ilişkilerinde yaşanacak sıkıntılara dikkat çeker. Kişinin beklemediği gelişmeler yaşayacağını ve huzurunu kaçıracak gelişmeler karşısında kendisini çaresiz hissedeceğini, sevdiği kişileri kırmamak adına istemediği şeyler yapmak zorunda kalacağını ifade eder. Özellikle yakın arkadaşlar ve dostlarla ilgili bazı meselelerin can sıkıcı hale geleceğini, bu dönemde kendisine söylenmiş bazı yalanları öğrenen rüya sahibinin arkadaş çevresine karşı mesafeli bir tutum takınacağına, hatta bazı kişilerle görüşmeyi keseceğine de yorumlanır. İlk bakışta hoş olmayan gelişmeler yaşanacak olsa bile, uzun vadede kişinin pişmanlık duymayacağı bazı kararlar almasına vesile olacak durumların tabiridir. Evli kişilerin eşleri ile yaşayacakları fikir ayrılıklarının bu dönemde büyüyeceğini, bir süre soğuk rüzgarlar esse dahi ilerleyen günlerde bu durumun tersine dönmeye başlayacağını delalet eder.

Rüyada Buz Kırmak

Büyük bir buz parçasını kırmak ara buluculuk yapılacağının haberini verir. Rüya sahibi yakın çevresinde küslük yaşayan ve birbiriyle konuşmayan kişilerin arasını yapmak için çaba harcayacak demektir. Herkese iyiliği dokunsun isteyen kişinin, gereğinden fazla sorumluluk alması halinde işlerini aksatacağını, başkalarına yardım ederken kendi sorunlarını ihmal edeceğini de bildirerek uyarıda bulunur.

Rüyada Buz Makinesi Görmek

Buz makinesi herkese karşı mesafeli, soğuk bir tavır içine girileceğini, bu yüzden sosyal çevrede bazı olumsuz eleştiriler alınacağını ifade eder. Rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklar ve duyduğu hoş olmayan sözler nedeniyle böyle bir karar alacağını, yakın çevresinin hoşnut olmamasını umursamadan kendi bildiği gibi yaşamaya devam edeceğini işaret eder. Çok az kişiyle görüşmek, izole edilmiş bir yaşam sürmek anlamına gelirken, çok kıskanç bir eşe sahip olmak nedeniyle görüşülen kişilerin sayısını azaltmak manasına da gelir.

Rüyada Buz Yemenin Psikolojik Yorumu

Yakın zamanda yaşanmış bir olayın kişinin tüm ruh halini değiştirdiğini ve bir anda yoğun stres yaşadığını ifade eder. Bu olumsuz durumun etkilerinin hala sürmekte olduğunu, kişinin eski haline dönmesi için zamana ihtiyaç duyduğunu belirtir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!