RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzağı Görmek

Rüyada buzağı görmek, rüya sahibi için adeta bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin aldığı kararları, attığı adımları, görüştüğü kişileri daha iyi analiz etmesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek, hayati konularda çok daha hassas davranmak gerektiğine delalet eder. Kişi için önemli kararları geçiştirmemesi gerektiği ve bir şey yapmadan ya da bir laf söylemeden önce uzun boylu olarak düşünmesi gerektiği ile tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle konuşmalarında, üç düşünüp bir söylemesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek bazen de evlat sahibi olmakla açıklanır. Rüya sahibinin çocuklarının çoğunluğunun erkek olacağına yorulur. Bir kişi rüyasında kendisine ait buzağı olduğunu görürse hane içine dışarıdan gelecek zarara tabir edilir.

Rüyada Buzağı Sevmek

Rüya sahibinin mutluluk verici kararlar almasına delalet eder. Rüyasında buzağı sevdiğini gören kişi hayatıyla ilgili olarak kendisine şan ve uğur getirecek bir adım atacak ve çevresindekileri de mutlu edecek demektir.

Rüyada Buzağı Kesmek

Rüya sahibinin hayat şartlarının iyileşmesi ve daha rahat bir hayata kavuşması ile tabir edilir. Daha fazla kazanç ve mal olarak değerlendirilir. Rüya sahibi işinde terfi almak ya da işini büyütmek sureti ile zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Buzağı Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin evlat sahibi olması ile hane içinde çok büyük bir mutluluk yaşanacağın işaret eder. Rüyasında buzağının doğurduğunu gören kişi için evlat hasreti sona eriyor ve çok mutlu günler başlıyor demektir. Rüya sahibi dünyadaki en güzel duyguları tadacaktır diye yorulur.

Rüyada Buzağı Yemek

Sevinç, heyecan ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı şeylerin yaşanacağına ve yeni gelişmeler olacağına işaret eder. Buzağı etinden yediğini gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, sağlığı yerine gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,