RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek kişinin toplum içinde sevilmeyen ve yadırganan sözlerine ve tavırlarına delalet eder. Kişi gerekli gereksiz konuşmaları, saçma hareketleri ve jestleri nedeni ile çevresinde pek sevilmeyen ve istenmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi topluma girdiği zaman hemen yüzler asılır ve o kalabalık ortam bir anda tenhalaşı verir. Çünkü kimse bu işgüzar kişi ile sohbet etmeye ya da bir arada olmaya tahammül edemez.

Rüyada Buzdolabı Temizlemek

Rüyada buzdolabı temizlemek, kişinin işleri konusunda ne kadar titiz ve hassas olduğuna işaret eder. Bu kişi işinde en ufak pürüz ve en ufak bir sorun olmasına tahammül edemez, her işini kusursuz yapmak ister.

Rüyada Buzdolabı Almak

Hayırlı ve temiz bir yere gitmeye yani kişinin mekân değişikliği yapacağına delalet eder. Bu yol uzun ama güvenli bir yoldur, kişinin gideceği yola engel olabilecek hiçbir kötü şeyle karşılaşmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Buzdolabı Taşımak

Rüyada buzdolabı taşımak bunun tam tersine kişinin hafifleyip, esenlik ve ferahlık bulması anlamına gelir. Kişi kendisine ağırlık veren kederlerinden arınacak ve tüm fazlalıklarından kurtularak rahatlığa erişecektir.

Rüyada Eski Buzdolabı Görmek

Rüyada eski buzdolabı görmek güzel, müjdeli, mutluluk ve heyecan verici olaylar yaşamak ya da haberler almak anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin çok güvendiği ve sevdiği kişiler tarafından büyük bir hayal kırıklığı ve yıkım yaşayacağı şeyler yapmalarına şahit olacağı yönünde yorum yapılır. Rüyada bozuk buzdolabı gören kişi dost kazığı yiyecek ve adeta şoke olacak diye ifade edilir.

Rüyada Buzdolabı Satmak

Bu kişinin Allah adına yaptığı işlere işaret ederken, dinde güzel olmasına ve ahlaklı duruşuna delalet eder. Rüyada buzdolabı attığını gören kişi haram yemekten ve günaha girmekten de çok korkan kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,