RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzlu Su Görmek

Rüyada buzlu su görmek, bozulan ilişkilerin ifadesidir ve genellikle aile içinde giderek artan bir huzursuzluğun işaretçisidir. Kişi ne yaparsa yapsın aile içindeki birliği eski haline getiremez ve eşiyle, çocuklarıyla iletişim kurmakta güçlük çeker. Kişiden saklanan durumların ya da sırların varlığına, kişiye söylenen yalanlar yüzünden bozulan ilişkilere, arkadaşlıklara da tabir edilir. Hoşa gitmeyen, aşağılayıcı ve kalp kırıcı konuşmalar yapmak ya da kişiye karşı soğuk tutumuyla sıkıntı veren bir amirle çalışmak zorunda kalmak manasına da gelir. Düşmanı olan kimselerin bu rüyayı görmeleri, ilerleyen zamanlarda bu kişilerin sayısında bir artış olacağını ve kin besleyen insanların rüya sahibine zarar verebilmek için her türlü fırsatı sonuna kadar kullanacaklarını da tabir eder.

Rüyada Buzlu Su İçmek

Bile isteye bazı insanlarla araya mesafe koymak, yalan söylediği anlaşılan bir dostla tüm bağları koparmak manasında olduğu gibi, kişinin belli bir süre sosyal ortamından uzak kalacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine alamettir. Tek başına olmak, her işini kendi yapmak konusunda ısrarcı olan rüya sahibinin sıkıntılı zamanlarında kendisine uzanan yardım ellerini de geri çevireceğini delalet eder.

Rüyada Buzlu Su İçip Hasta Olmak

Rüya sahibinin bazı insanları hayatından çıkarmasından sonra pişmanlık duyacağını ve yalnızlık çekeceğini, tek başına kalacağı için hayattan istediği gibi keyif almayacağını tabir eder. Gerçek hayatta da rahatsızlanmak, hasta olmak ve canı bir şey istemediği için evden dışarı çıkmamak anlamlarına gelir. Aşırı kırılgan davranan rüya sahibinin kendisine söylenen tüm iyi niyetli sözleri yanlış anlayacağını ve arkadaşlarıyla arasının açılacağını delalet eder.

Rüyada Buzlu Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Büyüme çağında yeterli sevgi görmemiş kimseleri temsil eder. Genellikle çocukken anne ve baba sevgisini, ilgisini üzerinde yeteri kadar hissedemeyen kimselerin yetişkinken de aynı eksikliği hissediyor olduklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: