RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzluk Görmek

Rüyada buzluk görmek, bozulan iş ve aile ilişkilerini işaret eder. Aynı zamanda kişinin bir zamanlar çok yakın olduğu bir dostuyla arasına husumet girmesi şeklinde de yorumlanır. Buzluk gören kimselerin geçmiş yaşamlarında kendilerine yapılan bir haksızlık için fırsat kollayarak intikam almak için beklediklerini de işaret eder ve kim tutmaya, öfke biriktirmeye yorumlanır. Sorunlar karşısında kişinin akılcı çözümler bulmak, sorunu analiz etmek ve kendisinde de hata bulmak ve anlayış göstermek yerine, daha hoşgörüsüz bir tutum içinde olmasından dolayı büyük bir iletişim sıkıntısı çekeceğine, bu uzlaşmaz yaklaşımı yüzünden yakın çevresini de zor duruma bırakarak kişisel ilişkilerini bozacağına alamettir. Sinir anında tüm ipleri koparacak olan rüya sahibinin gelecekte büyük bir pişmanlık duyarak af dileyeceğini ancak bozulan ilişkilerini onarmasının mümkün olmayacağını da bildirir.

Rüyada Buzluğa Yemek Koymak

Para biriktirmeye ve tasarruf tedbirleri almaya yorumlanan rüya bazen de kişinin aşırı cimri davranışlarda bulunduğuna, zengin bir hayat sürmesine rağmen fakir biri gibi yaşamasının başkalarınca alay konusu olacağına tabir edilir. Çatışma dolu bir evlilik yaşamına ya da bekar kişiler için kendisine uygun olmayan ve karakterleri uyuşmayan bir eş seçimi yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Buzluk Satın Almak

Görselliğe fazla düşkün bir hale gelineceğine ve kişinin kendisine aşırı derece düşkün tavırlar içine gireceğine, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına alamet eder. Kişinin güzel görünmek adına aşırı harcamalarda bulunmasının da işaretidir.

Rüyada Buzluk Görmenin Psikolojik Yorumu

Sabit fikirli oluşu temsil eder ve kişinin her türlü değişime karşı mesafeli duruşunun sembolüdür. Buzluk genel olarak mesafesini korumak için kendisini aşırı derecede geri çeken, asosyal davranışlarda bulunduğundan dolayı da özel hayatında istediği gibi biri ile tanışamayan kişilerin duygusal manada çektikleri yalnızlığın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!