RuyaTabirleri.com

Rüyada Buzul Görmek

Rüyada buzul görmek, sağlık nedenleri ile işe ara vermek veya yaşanan şehirden uzak bir yere gitmek manasına gelir. Kaplıcaya gitmek, hem fiziksel, hem de ruhsal açıdan iyi hissedilecek alternatifleri denemek ve kendine zaman ayırmak demektir. Buzul gören kişilerin etraflarındaki insanlarla belli bir mesafeleri olur. Özellikle rüya sahibi herkese kolay ısınamadığı ve yakınlık kuramadığı için az ama öz dostu var demektir. Ancak yeniliklere karşı da uzak duruyor olmanın zaman zaman iş konusunda kişiyi geri plana düşürdüğünü ve istediği başarıları elde etmesini engellediğini de işaret eder. Çeşitli anlamlara gelen rüya aynı iş yerinde kişinin mevkisini isteyen, düşmanlık yapmayan ancak şartları tamamen kendisine göre düzenlemeye çalışan, yöneticilerle arasını iyi tutan birinin varlığına alamet eder. Rüya sahibinin bu kimseyi fark etmesinin çok uzun zaman alacağını ve durumu fark ettiğinde iş işten geçmiş olacağı için üzüleceğini delalet eder.

Rüyada Buzulları Ziyaret Etmek

Turistik amaçla buzulları ziyaret ettiğini gören kişiler kendilerinde belli başlı değişiklikler yapmak için uğraşacaklar demektir. Özellikle ilişkiler ve iletişim konusunda ders almak, eğitimlere veya kurslara katılmak gündeme gelebilir. Kişinin iyi bir yönetici olmak için doğru iletişim kurmak istemesi ve herkese eşit mesafede durmayı arzulaması nedeniyle bazı özelliklerini törpülemesi gerekecek demektir.

Rüyada Buzul Resmi Yapmak

Eskiden çok sıkı fıkı olunan bir dostla aranın açılmasını ve bu duruma neyin neden olduğunu anlamayan rüya sahibinin sürekli bu konuyu düşündüğünü, moral bozukluğu yaşadığını ifade eder. Gurur yapıp arkadaşına durumu sormayan rüya sahibinin sürekli kafasından bazı kuruntular geçirdiğini ve bu yüzden de kendi moralini daha da fazla bozacağını bildirir.

Rüyada Buzul Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsanlarla içli dışlı olmakta zorlanıldığını, özellikle kendisinden bahsetmek istemediği için derinlikli sohbetler edemeyen kişilerin duyduğu rahatsızlığı ifade eder. Konuşkan olmayan, çabuk iletişim kuramayan kimselerin çevrelerinde az sayıda insan olduğunu ve dostluk konusunda yetersiz kaldıklarını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!