RuyaTabirleri.com

Rüyada Cafe Görmek

Rüyada cafe görmek, rüyayı gören kişinin dışa dönük, sıcakkanlı, arkadaş ve dost canlısı ve de konuşkan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin tabiri caizse yıldızı hoş kimse olduğu şeklinde kabul edilir ve kişinin her girdiği ortamda herkesin dikkatini çeken bir enerjisi ve ışığı olduğuna alamet eder. Rüyada cafe görmek, rüyayı gören kişinin değişik ortamlara girmeye, yeni yerler görmeye ve yeni kişilerle tanışmaya da çok hevesli olduğuna tabir edilir.

Rüyada Cafe Açmak

Rüyayı gören kişinin çevresinin genişleyeceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık vereceğine ve iyi niyet elçisi olacağına alamet eder.

Rüyada Cafede Oturmak

Rüyayı gören kişinin yaşama olan bağlılığı, insanlarla iyi geçimi, uyumu, sevecenliği, güler yüzlülüğü ve insanlar tarafından çok seviliyor olması nedeniyle bazı kişiler tarafından çok kıskanıldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin toplumdaki iyi yerini çekemeyenlerin olduğu ile tabir edilir.

Rüyada Kafeterya Görmek

Rüyayı gören kişinin toplumda itibarının artmasına vesile olacak ve kendisine karşı insanların sevgisinin ve hayranlığının artmasını sağlayacak işlerin peşinde olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibi yaptıklarıyla anılacak ve ünlenecek kişi haline gelmek istiyor demektir.

Rüyada Kafeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli bir kalabalığa gireceğine, bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada İnternet Kafeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cafe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zuhal (15 Mart 2014 saat: 20:04)

    Rüyamda bi kafede oturuyorduk… eski nişanlım rüyamda evliymiş ve bir masada eski nişanlım karısı ben ve bir kız daha vardı hepimiz bi kafede oturup sohbet ederken 2 3 yaşlarında bir erkek çoçuğu kafeden çıkıp caddenin karşı kafesine gidiyo bende peşinden koşuyorum öyle çok korkuyorumki çocuğu araba çarpcak die korkudan çoçuğa sarılıp ağlıyorum…sonra oturduğumuz kafeye tekrar çoçukla dönüyoruz…kafenin önünde eski nişanlımla karısı bekliyorlardı…karısı kuçamdan çoçuğu alıyo çoçuk onlarınmış…sonra ben diyorumki gidiyoruz mu diyorum onlarda evet gidiyoruz diyorlar tamam siz gide durun bende içerden çantamı falan alıp geliyorum diyorum…onlar gidiyorlardı bende çantamla kabanı mı almak üzere kafeye geri girerken uyandım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,