RuyaTabirleri.com

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, keskin ifadelere, büyük sözlere, kırıcı konuşmalara ve işgüzarlık etmeye delalet eder.Büyük lokma yemek yerine, boyundan büyük laflar etmeye, iddialı işlere girmeye, kendini aşan sözler vermeye ve düşmanlığa neden olacak tavırlar içinde olmaya tabir edilir. Kötü haberlere, tatsız konulara, dedikoduya, yalana ve iftiraya işaret eder. Bu rüya bazen de rüya sahibine görünen uzun bir yol olarak yorumlanır.

Rüyada Çakı Bıçağı Görmek

Rüyada çakı bıçağı görmekle, çakı görmek aynı şekilde tabir edilir. Can sıkıcı konuşmaların odağında olmaya, yalan yanlış işlerin içindeymiş gibi gösterilmeye, haksızlığa uğramaya ve zor günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Çakı Almak

Rüyada çakı almak, rüya sahibini çok öfkelendirecek, tabir yerindeyse çileden çıkartacak ve o hırsla hareket etse katil olacağı kadar kötü laflar işiteceği ve sinirden deliye döneceği anlamına gelir.

Rüyada Çakı Bulmak

Rüyasında çakı bulduğunu gören kişi, hususi bir iş için bir yola gidecektir diye yorumlanır. Bu yol temiz, aydınlık, ferah ve hayırlı bir yol olacaktır. Sonunda kısmetin olduğu bir yolun kat edileceğine işaret eder.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, işlerin ve hayatın kolaylaşması, borçların azalması, hastalıkların iyileşmesi ile değerlendirilir. Rüya sahibini koruyup kollayan ve hayır dualarını eksik etmeyen bir kişiye işaret eder.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüyasında bıçakla elini kestiğini gören kişi, ani bir haber alır ya da hiç hesapta olmayan bir işle karşılaşır. Beklenmedik bir olayın yaşanacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına delalet eder.

Rüyada Bıçak Tutmak

Rüyada bıçak tutmak, şan, şöhret, ün kazanmaya ve herkes tarafından tanınır olacak, ses getirecek, günlerce dilden dile dolaşacak büyük ve hayırlı işler yapmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!