RuyaTabirleri.com

Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada çakmak görmek, rüya sahibinin duygu, düşünce, dua ve hayallerine işaret eder. Rüya sahibi hayatı üzerine sürekli projeler geliştiriyor ve daha rahat, daha mutlu yaşamanın yollarını arıyor demektir. Kişi, her şey daha güzel olsun istiyor ve tüm enerjisini de aklını da bu yönde kullanmaya çalışıyordur. Rüyada çakmak görmek, üzüntü anlamına da gelir. Üstelik dost eliyle gelen bir üzüntü olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine karşı çok öz verili olduğu, sayısız fedakârlık yaptığı ve çok inandığı bir kişiden nankörlük görüp ya da hiç hak etmediği laflar işitip çok kırılacağına ve etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Çakmak Bulmak

Nahoş olaylar yaşamak ya da kötü sözler duymak anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm neşesini ve ağız tadını kaçıracak bir olay meydana geleceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine ve yaşadığını uzun zaman sindiremeyeceğine yorulur.

Rüyada Çakmak Hediye Almak

Rüyada çakmak hediye almak iyi değildir. Rüya sahibi için gıybet eden kişilerin varlığı anlamına gelir. Bu kişiler, işsiz güçsüz, bütün gün oturup onu bunu çekiştiren kişiler olup, buldukları her fırsatta rüya sahibini çekiştirmeyi de ihmal etmeyen ve bunu kendilerine meşguliyet edinmiş kişiler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Çakmak Taşı Görmek

Rüyada çakmak taşı görmek iyi değildir, büyük kavga ve huzursuzluk anlamına gelir. Düşmanlığın büyümesi ya da insanların bir birlerine düşmesi ile yaşanacak olan kötü olaylar şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çakmak Yakmak

Rüya sahibinin hayattan her istediğini alması ve hayallerinin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilir. Rüyasında çakmak yakmayı başardığını gören kişi her işinde başarılı olacak ve tüm emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacak demektir. Çakmak çalışmazsa da bunun tam tersi anlama gelir ve rüya sahibinin üzüleceği şeklinde yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çakmak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (12 Kasım 2015 saat: 17:37)

  Tanimadigim bir insan sevgilim oluyormus,ve ölüm haberini aliyorum,aglaya aglaya bir oldum,cenazesine katildim,ayakta zor duruyorum üzüntümden,ve küçük bir masanın üzerinde onun çok sevdigi deger verdigi bir çakmak duruyor,ondan hatıra kalsın diye alıyorum ve birkez cakmagi cakarken kiriliyor fakat onariyorum ve tekrar yakiyorum sonrada cebime koyuyorum,mezarlık mezarda degilde mahellede yol kenarinda oluyormus. Bu ne demek yorum alabilirmiyim

 2. Hatice (09 Kasım 2015 saat: 10:49)

  Rüyamda sağ elimde çakmak var çakmağı yakıyorum ve birden sol elim yanıyor hemen elimin üzerine buzlu su döküyorum elim uyuymuş hissetmiyorum suyu dökünce elimi yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum ama acı yok kesinlikle elim suyu döktükten sonra iyileşiyor bu rüya ne anlama geliyor acaba

 3. Abdurrahman (13 Temmuz 2015 saat: 10:58)

  Rüyamda çakmağımın yokuştan aşşağı düşdügünü sürüklenmeye başladı bende koşup alayım derken uçurumun kenarında olduğumu son anda fark ettim çabaladım düşmemek için toprağı tutuyordum dengeyi kaybedip Düşerken yardım çığlığı attım yere çakılmadan havadayken uyandım

 4. Ahsen (23 Şubat 2015 saat: 23:26)

  Ben rüyamda evimin önünde duruyordum. Okuldan Emin isimli bir arkadaşım bisikletle geldi.(Aslında Emin’i çok yakın tanımıyorum ama arada konuşuruz.) Kaç kere geldi hatırlamıyorum ama bir çok kez geldi gitti. Her gelişinde farklı kıyafetler giyiyordu. Bir gelişinde elinde çakmak ile sol elimi yaktı. Ama elim ne alev aldı ne de canım acıdı sadece elimin yandığını gördüm. Bana kötülük mü yapmak istedi anlayamadım. Neden bilmiyorum ama bana kötülük yapmaya çalıştığını hissetmedim. Bir kaç tane daha gidiş gelişten sonra uyandım.

 5. Mustafa (07 Aralık 2014 saat: 12:34)

  Ben evli biriyim. Gece istişare namazı klip yattım. Evliliğin biraz sıkıntıda ve ayrılıp ayrılmamamin hangisinin hayırlı olacağını bana hissettirseydin Rabbim diye dua ettim. Rüyamda fıstık yeşili 2 Çakmak aldım tanıdık bir dükkandan. Çakmaklı yanıyorum diye denedim ve normal yaniyordu. Ama bi ara çakmagin taşlı kısmı kaydı düzelecek iken uyandım. Bana acil bi cevap verirseniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,