RuyaTabirleri.com

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, büyük mutluluk ve kazançtır. Rüyasında çam ağacı gören bir kişi, hayatı boyunca sağlıklı ve mutlu olur diye tabir edilir. Yeni işlere atılmak, o işten umduğunun da fazlasını bulmak, büyük kazanç elde etmek ve kara geçmek anlamına da gelir. Rüyada çam ağacı görmek zevki sefa sürmeye, afiyette olmaya ve rahatlık bulmaya tabir edilir. Gönüllerin şen olmasına, huzurun ve bolluğun daima sürmesine işaret eder. Rüyasında çam ağacı gören kişi hiçbir şeyi kendine dert etmeden, olabildiğince mutlu olmaya çalışarak, yaşadığı her anın doyasıya tadını çıkararak yaşayacak demektir.

Rüyada Çam Ağacı Kesmek

Moral bozukluğuna neden olacak olayların yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin istediği hiçbir şey yolunda gitmeyecek ve bir aksilik bitmeden üzerine yenisi gelecek, bu durum da rüya sahibini daha çok kızdıracak ve üzecek demektir.

Rüyada Çam Ağacı Dikmek

Olumlu gelişmeler yaşamaya ve işlerin yolun girerek, rüya sahibine şans getirmesine delalet eder. Rüyasında çam ağacı diktiğini gören kişinin istekleri ve projeleri peşin sıra gerçekleşecek, rüya sahibine arka arkaya mutluluk yaşatacak demektir.

Rüyada Çam Ağacı Sökmek

Yoldan çıkmaya ve hileli işler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi şeytana uyarak, daha önce hiç yapmadığı hatta o ana kadar aklının ucundan bile geçmeyecek bir hata yapacak demektir. Fakat bu işin sonu büyük pişmanlıktır diye yorulur.

Rüyada Çam Ağacı Sulamak

Rüya sahibinin hayallerine ve isteklerine kavuşabilmesi için çok çalıştığı, azim ve sabırla emek vermekten vazgeçmediği anlamına gelir. Rüyasında çam ağacı suladığını gören kişi tuttuğunu koparan ve kafasına koyduğu her şeyde muvaffak olan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi Allah’ın izni ile her işin altından zaferle çıkar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: