RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek kişinin duygu ve düşüncelerinin yoğunluğuna işaret eder. Cam hayırlı işler anlamına gelir. Kişinin uzun ve mutlu bir hayatı olacağı, her işinde yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir. Rüyada cam görmek mutluluk saadet anlamına gelir. Rüyada camın kırılması iyi değildir. Rüya sahibi bir erkekse karısının öleceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine işaret eder. Rüyada cam kırılması iyi değildir ama camın kırık olduğunu görmek o denli kötü değildir, Camın kırık olması, çok gelip geçici, kafaya takmaya dahi değmeyecek bir olayın yaşanacağı ama kolaylıkla aşılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, rüyasında cam kırdığını görecek olursa, bu hayatıyla ilgili dönüm noktası sayılabilecek bir karar alması gerekeceğine işaret eder. Rüyada camın arkasından bakmak, üzüntü ve keder demektir. Cam temizlemek mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı ve meslek hayatı anlamına gelir.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek güzel şeylere yorulur. Rüyasında cam sildiğini gören kişinin hane içinde mutluluk verici olayların yaşanacağına iş yerinde ise kar ve kazanç getirecek gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek hayırlıdır. Cam bardak gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda geleceğin açık ve parlak olduğu, hayatın mutluluk, sevinç ve sağlıklı geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek hiç iyi değildir. Aile içinde bir vefat olayına delalet eder.

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak, rüya sahibi için hayatla ilgili büyük bir sınav vermek ve kendisi için milat olacak bir şey yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Camdan Dışarı Bakmak

Rüyada camdan dışarı bakmak tatil için uzun yola çıkmaya yani keyfiyetten gidilecek olan bir yola delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cam Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (03 Ekim 2014 saat: 11:41)

    Rüyamda kaza gibi bi olaydan çıkmıştım yerde yatıyordum gövde ve sağ bacağım derin bi şekilde cam ile kesilmişti bacağımdaki etler parçalanmış gibiydi ve kesik olan yerlerden kan çıkmıyordu . Ben gövdemden bir sürü cam parçaları çıkarttım ve hiç canım acımamıştı. Ben kaza yerindeydim benden başka kimse ve hiç bi araç yoktu. Nerde olduğumu ve nasıl bi kaza geçirdiğimi bilmiyordum. Sadece her yerde cam parçaları görüyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,