RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Kapı Görmek

Rüyada cam kapı görmek, şefkate ihtiyaç duyulan bir döneme girildiğine ve kişinin bir hayli kırılgan bir ruh haline sahip olması nedeni ile olayları etraflıca değerlendirmekte güçlük çektiğine işaret eder. Duygusal kararların verilmesine ve bu dönemde özellikle parasal konularda mantıklı yaklaşımın kaybedilmesi halinde kişinin mali zorluklar ve güçlüklerle karşılaşmak zorunda kalacağının da altını çizer. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatında var olan belirsiz durumların son bulacağını ve daha net bir şekilde olan bitenin ayırdına varılacağını, mental açıdan kişinin bundan sonraki hayatı için ciddi bir hazırlık sürecine girip başarıyla çıkacağını da alamet eder.

Rüyada Cam Kapıdan İçeri Girmek

Şeffaflığa önem evren rüya sahibinin çevresindeki kişileri genellikle iyi kalpli kimselerden seçtiğine, temiz kalpli olması nedeniyle de pek çok sevap işlediğine işaret eder. Beklenen haberlerin veya başvuru sonuçlarının yakında kişiye ulaşacağını, yepyeni bir hayata başlangıç yapılacağını da bildiren rüya, geleceğe dair net görüler elde etmenin, ne istediğinden emin olmanın ve hayalini kurduğu her şey için fırsatlar bulacağının da tabiridir. Cam kapıdan girmek başarması çok zor olan bir işin altından kalkarak herkesin takdirini kazanan rüya kişisinin ailesini de, kendisini de onurlandıracağını ifade eder.

Rüyada Cam Kapıyı Kırmak

Hayal kırıklığı ve üzüntü içinde geçecek bir yaşamın işareti olan rüya bazı uğursuzlukların ve kişinin başında dolaşan kara bulutların da ifadesidir. Kötü bir olay yaşayan kişilerin bu olaydan ders çıkarmaları gerektiğini bildiren rüya, kişinin yaşamı ile ilgili önemli kararlar alması ve yön değiştirmesi konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Cam Kapı Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhsal olarak şefkat duygusundan eksik yaşayan kişilerin hüznünü ifade eder. Çevresinde herkeste şefkat ve sevgi arayan rüya sahibinin olur olmaz insanlara yakın duruşunun kendisine zarar vereceğini de bildirir. Endişeli bir ruh halini ve gelecek kaygısının, sevilmediğini düşünmenin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!