RuyaTabirleri.com

Rüyada Cam Kavanoz Görmek

Rüyada cam kavanoz görmek, şeffaflık ve aydınlanma içinde olunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindeki her konuyu derinlemesine inceleyeceğini, kendisine yalan söyleyenleri rahatlıkla ayırt edebileceğini ve tüm yaşamındaki eksileri, artıları tek tek hesap ederek hareket edeceğini tabir eder. Kimsenin hakkını almadan yaşandığını ve iş yeri sahibi olanların tüm çalışanlarına eşit muamele yapmaktan ötürü vicdanlarının son derece rahat olduğunu ifade eder. Rüya sahibinin paylaşımcı karakteri ile alkış topladığını bildirir. Güzel amellere sahip olunduğunu, ailevi değerlere önem verilerek yaşandığını ve her hareketin düşünülerek gerçekleştirildiğini bildirir. Cam kavanoz gören kişiler yalan söylemeden yaşayan, kimseyi kandırmayan, günahtan uzak duran kimselerdir. Mevcut hayat koşullarını gizlemeden ailesiyle paylaşan kişinin önlem alırken sevdiklerinden destek göreceğini, çabalarının neticesini mutluluk gözyaşı dökerek alacağını ifade eder.

Rüyada Cam Kavanoz Kırmak

Herkesin dikkatini çekecek çok önemli kararlar alma arifesinde olunduğunu ve kişinin yapacağı önemli değişikliklerle tüm hayatını yeni baştan şekillendireceğine tabirdir. Uğursuzluk olarak yorumları da bulunan rüya, bazı aksiliklerle karşılaşmak ancak bu sorunları çok kısa sürede ortadan kaldıracak pratik zekaya sahip olmak yüzünden etkilerinden de kolayca sıyrılmak demektir. İçi dolu cam kavanoz kırmak ise emeklerin boşa gideceği bir yatırıma veya birikimleri ziyan edileceğine delalettir.

Rüyada Cam Kavanoz Almak

İşlerde hayırlı sonuçlar almak ve aile saadeti içinde yaşamak, doğru eş seçimi yapmak demektir. Her konuda dürüst olan rüya sahibinin bu özelliği ile çalıştığı ortamda itibarlı bir konuma sahip olacağını, herkesin güvenini kazanacağını bildirir. Küçük cam kavanoz almak sabit gelirli bir işe girmek, büyük cam kavanoz almak ise kendi işini kurup, başkalarına iş verecek konuma gelmeye rivayettir.

Rüyada Cam Kavanoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Şeffaflığı önemseyen, her zaman doğru bildiklerini yapan, prensiplerinden şaşmayan kişilerin zaman zaman bu yanları ile eleştiri alsalar da vicdanlarının daima rahat olduğunu, dürüstlüğü her şeyin önünde gördüklerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!