RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak, rüya sahibinin hayatında köklü değişiklikler ve yenilikler meydana geleceğine rivayet edilir. Hane içine tabir yerindeyse ay doğmasına, huzur gelmesine, bolluğun, bereketin, verimin ve kazancın artmasına alamet eder. Aile bireylerinin birbirilerine sıkıca sarılacağı, uyum ve dayanışma içinde olacağı, böylece eve giren gelirin de, mutluluğunda artacağı anlamına gelir.

Rüyada Çamaşır Asmak ve Yıkamak

Rüyada çamaşır asmak ve yıkamak, ferahlık ve esenlik bulmaya, dertlerden kurtulmaya, sıkıntıları atlatmayı başarmaya rivayet edilir. Kişi, aile hayatında ihtiyacı olan huzuru yakalayacak, ev içindeki huzursuzluktan ve problemlerden de kurtulacak demektir.

Rüyada Çamaşır Sermek

Rüyada çamaşır sermek de çamaşır asmakla aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin mutlu ve başarılı bir hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır toplamak, olumlu gelişmeler, hayırlı haberler ve sürpriz olaylar olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin maddi imkânlarının artacağı, işlerinin yolunda gideceği, bu sayede borçlarının da azalacağı şeklinde yorumlanır. Dileklerin ve duaların kabul olması anlamına gelir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, rüya sahibinin çıkmaz yollara girdiği ve bu yollardan çıkmak için var gücüyle çaba gösterdiğine işaret eder. Kişi, düze çıkmak ve çaresizliğine çareler bulmak için her kapıyı çalacak ve her alternatifi zorlayacak demektir.

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, rüyayı gören kişinin tüm ideallerini gerçekleştireceği ve tüm beklentilerinin gerçek olacağı ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi için bu rüya sürprizlerle karşılaşmaya ve sevince boğulmaya delalet eder.

Rüyada Çamaşır Değiştirmek

Rüyada çamaşır değiştirmek, rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti olacağına ve o kişi ile ilerde kuracağı mutlu yuvasının ilk adımlarını atacağına rivayet edilir. Hayırlı bir gönül ilişkisi yaşamak ile değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!