RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşır Suyu Görmek

Rüyada çamaşır suyu görmek, rüya sahibini hata yapmaması için tembihleyen, öğütleri ve yönlendirmeleriyle iyiye, doğruya ve güzele davet eden ve Allah yolunda yürümesi için çabalayan ilim irfan sahibi, babacan ve hoşgörülü bir kimsenin olduğuna işaret eder. Aynı zamanda, insanların yardımına muhtaç olan, onların yardımları ve sadakalarıyla hayatını devam ettiren kişiye yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Suyu ile Çamaşır Yıkayan Kimse Görmek

Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkayan kimse görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan sıkıntıların, çekilen çilelerin ve duyulan endişelerin son bulacağına ve rüyayı gören kişi üzerindeki tüm kötü duyguların, uğradığı tüm aldatmacaların ve maruz kaldığı haksızlıkların bertaraf edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, yaşanacak mutlu günler için yapılacak kutlamalara ve hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte evliliğe tabir edilir.

Rüyada Beyazlatıcı Görmek

Rüyada beyazlatıcı gören kimsenin, sosyal hayatında ya da iş hayatında karşılaştığı sorunlardan ya da aile hayatındaki bir sıkıntıdan ötürü işlenen günahtan, af dileyip tövbe istiğfar etmeye delalet eder. İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılan sorunların dürüst bir duruş sergilenerek çözüleceğine ve hile ve üçkağıtçılıkla hiçbir yere gelinemeyeceğine ve çok para kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Deterjanı Görmek

Rüyada çamaşır deterjanı görmek, rüyayı gören kişinin, istemeye istemeye çıktığı bir yolculuktan zevk almasına, seyahati yarım bırakıp dönmeyi hiç istemediğine ve bu yüzden çeşitli bahaneler uydurduğuna delalet eder.

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, rüya sahibinin, hayatında ve işinde gerçekleştireceği yeniliklere ve değişimlere işaret eder.

Rüyada Çamaşır Değiştirdiğini Görmek

Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek, sosyal hayat içerisinde hayırlı bir kısmet bulunarak hayatların birleştirilmesine, bebek sahibi olmaya ve mutlu ve huzurlu bir ömür geçirilmesine tabir olunur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!