RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamaşırlık Görmek

Rüyada çamaşırlık görmek, rüyayı gören kişinin gücünün üzerinde sözler vermesi ve böyle işlere kalkışması nedeniyle zor durumda kalacağına, zarar edeceğine ve aynı zamanda kendisini insanlara karşı çok mahcup olmuş gibi hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin fevri davranmaması, biraz daha temkinli olarak adım atması ve söz söylemesi gerektiğine aksi takdirde hep üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Çamaşırlık Almak

Rüyayı gören kişinin zahmetini, külfetini, borcunu ve sıkıntılarını arttıracak işlere kalkışacağına bu durumda da hayal kırıklığına, zarara uğrayacağına, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çamaşır Askılığı Görmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatında meydana gelecek gelişmelere ve mutluluk verici olaylara alamet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kimse ile mutlu bir yuva kuracağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına ve her geçen gün çok daha güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada Çamaşır İpi Görmek

Rüyayı gören kişinin bilgisinden, becerisinden ve yaşadıkları deneyimden faydalanmak isteyecek kimselere karşı cömert davranacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına ve bu sayede daha fazla sevilen, sayılan ve ilgi gören kimse haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyayı gören kişinin alim, uzman ve ehil kimse olacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına alamet eder.

Rüyada Çamaşır Mandalı Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamını kolaylaştıracak, dertlerine deva, hastalıklarına derman olacak güzel gelişmelerin yaşanacağına bu durumun kendisine moral ve motivasyon olacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada yeni çamaşırlar görmek hayır eski çamaşırlar görmek şer olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!