RuyaTabirleri.com

Rüyada Camekan Görmek

Rüyada camekân görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu bir kişi ile yakın bir zaman içinde evleneceğine, bu sayede sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine ve kendisini daha mutlu hissedeceğine alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ya da sosyal hayatta çok büyük yardımlarda bulunacak bir bayana işaret eder.

Rüyada Vitrin Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayatında uzun zamandan beri bazı davranışlarda ve hareketlerde bulunmasından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada Vitrin Mankeni Görmek

Hayırlı, kısmetli ve güzel olaylar yaşanacağına delalet eder. Kısa süre önce atılan bir adım sayesinde kendisini çok mutlu ve huzurlu bir şekilde bulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada Vitrin Camı Görmek

Aile hayatı içinde ve sosyal hayatı içinde çok iyi bir şekilde hareket eden kişinin, kendisini yakın zaman içinde büyük bir rahatlığın ve ferahlığın ortasında bulacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, yakın dostları ile gireceği bir işte kazancını epey arttıracağına ve bazı çalışmaları ile çok tanınan biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Vitrin Camı Kırılması

İşlerin çok iyi bir şekilde giderken bir anda sorunlu ve sıkıntılı bir duruma gireceğine, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine ve zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: