RuyaTabirleri.com

Rüyada Cami Minaresi Görmek

Rüyada cami minaresi görmek, insanları doğru yola eriştiren ve kötülüklerden alıkoyan ahlaklı ve güçlü bir adamın sembolüdür. Bu rüya gören kişinin hareketleri ve güzel düşünceleri ile insanları çevresinde toplayacağının ve onları yanlış hareketlerden kurtaracağının göstergesidir. Minareyi yıkmak veya tahrip etmek birlik ve beraberliği bozmaya veya insanlar arasında ihtilaf meydana getirmeye delalettir. Minare bazı alimlere göre ise saygınlık ve takdir toplama anlamlarına gelir. Rüyada cami minaresine çıkan kimse, büyük bir makama ulaşır ve herkes tarafından tanınarak şan ve şöhret kazanır. Rüyasında evin içinden minarenin çıkması aile efradından birinin çok büyük bir isme sahip olacağının ve tahmin edilemeyecek kadar yükseleceğinin göstergesidir.

Rüyada Bulunduğu Sokakta Minare Görmek

Rüyasında kendi mahallesinde ve sokağında cami minaresi gören kişinin bulunduğu yere çok büyük bir zât gelir. Bu rüya önemli bir kimse ile tanışmaya ve onun feyzinden bereketlenmeye de yorumlanabilmektedir. Sokaktan minarenin gitmesi, insanların bu büyük şahsiyetin değerini bilmemesine, onun değerini anlamadıkları için gerekli yardımları da görememelerine delalet eder. Bulunduğu mahalledeki minarenin yıkıldığını görmek ise bu büyük zatın ölmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Cami Minaresinin Yanması

Rüyada minarenin yanması, rüya sahibinin yaşadığı yerde dini eksikliklerin olmasına, fitnenin ve karmaşanın çıkmasına, insanların dinden uzaklaşmalarına yorumlanmaktadır. Minarenin çökmesi, büyük bir zatın ölümüne, minarenin tamir olunması ise doğru yola erişip mutlu olmaya yorumlanır. Rüyasında minarede yaşayan kişinin hayatı güzelliklerle dolu olur ve uzun bir ömre sahip olur. Bu rüya aynı zamanda din yoluna girmeye, manevi anlamda yükselmeye de işarettir.

Rüyada Cami Minaresi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen cami minaresi, kişinin dini dünyasına, ihlaslı niyetlerine ve temiz bir kalbe sahip olup manevi anlamda güzel bir derecede bulunduğuna, ömrünü din yolunda harcamasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!