RuyaTabirleri.com

Rüyada Camii Görmek

Rüyada camii görmek, dini açıdan güzelliklere yorumlanır. Rüya sahibi din işlerinde yer alacaktır. İnsanlara hayır dağıtan, onların eksikliklerini tamamlayan, ihtiyacı olana destek olan bir kişi olacaktır. Haramdan uzak duracak, helale yönelecektir. Bu nedenle hayatında bolluk ve bereket eksik olmayacaktır. Mütevazı bir hayat sürecek, kimsenin malında gözü olmayacaktır. Çok fazla göz önünde olmayacaktır.

Rüyada Camii Aramak

Rüyada camii aradığını gören kimse, yaşamında da bazı arayışlara girecektir. Yaşadığı hayat kendisine çok bir şey katmamıştır bu nedenle kendisine daha güzel ve huzurlu bir hayat arayışına girecektir. Ancak rüya sahibi maddi şeylere yönelirse yine mutsuz ve istemediği bir hayat sürecektir. Eğer manevi dünyasına önem verirse hayatında güzel değişiklikler olacaktır.

Rüyada Camii Kapısı Görmek

Rüyada camii kapısı görmek, mala ve zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi elde ettiği gelir ile ticaret yapacak ve servetini artıracaktır. Helal para kazanması parasını bereketli yapacaktır. Ailesine güzel bir hayat sunacaktır ve onların mutluluğu için her şeyi göze alabilecektir. Ayrıca rüyada camii kapısı görmek, rüya sahibinin manevi açıdan bir sınava tabi tutulması anlamına gelir.

Rüyada Camii Yıkıldığını Görmek

Rüyada camii yıkıldığını görmek, Allah’ın şerrine delalet eder. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmez. Allah tarafından dünyada zorluk yaşayacaktır ve sevap işlemeyi unutacaktır. Manevi olarak acı hissedecek ve ıstırap içerisinde olacaktır. Dünyada yaptıklarının cezasını çekecektir.

Rüyada Camii İnşaatı Görmek

Rüyada camii inşaatı gören kimse, âlim olur. Sözlerinin insanlar tarafından önemsenmediği ve bilgilerinden çevresinin faydalandığı bir kişi olacaktır. Rüya sahibi içerisinde beslediği güzel duygularını insanlara aktaracak ve onların aydınlanmasını sağlayacaktır. Sürekli bilgilenip zihnin boş şeylerle doldurmak yerine faydalı bilgilerle yetiştirir. Rüya sahibi insanlık adına kendisini adayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!