RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamura Düşmek Görmek

Rüyada çamura düşmek, dikkatli olunmasına işaret olan bir rüyadır. Rüyada çamura düşen kişi, istemediği bir duruma girer ve sıkıntı yaşar. Bu dünyada kendisine fayda etmeyen amellerde bulunmaya, kötü arkadaşlıklara, hatalar yapmaya ve bazı konularda üzülmeye ve insanlar içerisinde hakir düşmeye, başkalarının öfkesini kazanmaya, kötü bir isimle anılmaya ve başa gelecek bir musibete işarettir.

Rüyada Çamur Görmek

Bu rüya tarlada çalışan veya bu tarz işler yapan insanlar için kazançlı işlere yorulur. Çamur rüyası bazen de sıkıntı ve kederdir. Rüyada çamur gören işleri aksar veya bazı zorluklar yaşar. Çamur içinden çıkılmaz durumlara, insanlara arasında küçük düşmeye, doğru yoldan ayrılmaya işarettir.

Rüyada Kabe’ye Çamur Sürdüğünü Görmek

Rüyasında Kabe duvarına çamur sürmek, gören kişinin güzel bir hal içerisinde olduğuna, yakın zamanda Hac’a veya Umre’ye gideceğine, ibadet ehli olduğuna, yakın zamanda güzel ve sevindirici bir haber almaya, namazlarına devam eden duası makbul bir kişiye yorulur.

Rüyasında Sulu Çamur Görmek

Rüyadaki sulu çamur üzüntü ve kederdir. Bu rüyayı gören bir belanın içine düşer veya üzüleceği bir haber alır. Kuru çamur ise rızkın artmasına ve berekete yorulur.

Rüyada Çamuru Avuçladığınızı Görmek

Rüyada çamuru eline alan veya avuçlayan kişiye düşmanları galip gelir ya da düşmanları ile işbirliğine girer. Bu rüya düşmanları ile ittifak yapan, düşmanlarını dost edinen veya düşman olduğunu bilmediği kişilerle arkadaş olan bir kişidir.

Rüyada Üzerine Çamur Sıçradığını Görmek

Rüyada üzerine çamur sıçradığını gören kişi yeni bir iş bulur ve yeni başlangıçlar yapar. Bazı yorumculara göre ise bu rüya insanlara musallat olan ahlaksız ve kötü bir kadındır. Bu kadın kişiye musallat olarak onu yoldan çıkarır ve zarar verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!