RuyaTabirleri.com

Rüyada Çamurlu Yol Görmek

Rüyada çamurlu yol görmek, eğer kişi üzerinde yürüyorsa başına gelecek felakete işarettir. Kişi sadece çamur içinde bir yol görüyor ama üzerinde yürümüyorsa, sevdiği kimselerin başına gelecek bir felaketten dolayı üzüntü duyacağına ya da aile içinden bir ferdin yapacağı bir yanlış sonucunda zor duruma düşeceğine alamettir. Rüyayı gören bir bayansa çamurlu yol görmesi iffeti ile ilgili dedikodular duymasına ve evli ise eşi, eşinin ailesi ile ilgili bu sözler neticesinde istenmeyen durumlar yaşamasına delalettir. İslami açıdan çamurlu yol görmek kişinin içinde bulunduğu ortama, görüştüğü arkadaşlarına ve kurduğu ilişkilere çok dikkat etmesi şeklinde bir uyarıdır. Hal ve hareketlerde aşırıya kaçılmaması, dengeli yaşanması ve haramdan uzak durulmasını da öğütleyen bir ikaz olarak görülmelidir.

Rüyada Çamurlu Yolda Yürümek

Bekar kadınlar için namusunu ayaklar altına alacak bir hayat yaşanmasına, evli bayanlar için eşini utandıracak, yüz kızartacak, ahlaksız biri olunacağına ve yuvasının dağılacağına işaret eder. Çamurlu yolda yürümek sıkıntılı bir hayat kadar, kişinin karakterine, hayat anlayışına, hal ve hareketlerine, namusuna ve itibarına gelecek kötü yorumlar, sözler anlamına da gelir. Çamurlu yolda yürümek İslami açıdan kişinin boğazına kadar günaha düştüğüne delalet eder.

Rüyada Üzerine Çamur Sıçraması

Dedikodular ve laf, söz yüzünden kişinin iffetsiz biri gibi lanse edileceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına ve bu yüzden istediği mutluluğu hiçbir zaman yakalayamayacağına işaret eder.

Rüyada Çamurlu Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Zor bir hayata sahip olan kişilerin mücadele ruhunu işaret eden rüya, aynı zamanda karanlık işlerle uğraşan ve bu sebepten ötürü her an yasalarla başının derde girmesinden endişe eden kişilerin ruh halini simgeler. Çamurlu yol özellikle genç kızların ailesinden gizli yaşadıkları cinselliğin ortaya çıkmasından duydukları korkuya da delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çamurlu Yol Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. alii (24 Aralık 2016 saat: 13:31)

  Ruyamda anneme gidiyorum.oğlumu da annemin komşusunun bırakıyorum. Oğlumu bıraktıktan sonra belediyeye kızıyorum.bu nasıl yol diyorum.yolları sözde düzeltmişler ama çamur gibi bir yol.anneme tekrarada uğruyor. Annem ne oldu diyor. Ben anneme Oğlumu bıraktım.sana da bir bakayım dedim diyorum. Annem sen git artık gecikme der gibi laflar ediyor ben gidiyorum

 2. Ulvi (08 Ağustos 2016 saat: 10:27)

  Selamlar,
  Rüyamda iş arkadaşlarımla birlikte bir kamyona biniyoruz, şöför koltuğunda ben oturuyorum ama önce ters oturarak kullanıyorum kamyonu, sonra durumun farkına varıp koltuğu çevirip normal kullanmaya başlıyorum ama bu arada kontrolü kaybedip yoldan çıkıyorum bir sağ tarafa bir sol tarafa yoldan çıkıp duruyorum.
  Yol iyi durumda ama yolun kenarlarında her yer çamur, sağ tarafta kamyon çamura batıyor arkadaşalrım artık bir şey yapamayacağımı kamyonun burada çamura saplanmış halde kalacağını söylemelerine rağmen biraz uğraşarak çıkartıyorum kamyonu o çamurdan ve yola çıkıyorum.
  Bir anda heryer kar oluyor kamyonu sürerken yol kenarlarında hayvan leşleri görüyorum.

  Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

 3. Zeynep Sari (10 Kasım 2015 saat: 05:34)

  Iyigunler,hayrolsun gercek hayatta annemle bir konuda tartistiktan sonra gece ruyamda vefat etmis ve cok dindar uzak bir akrabamizin kullandigi arabada ben annem kardesim seyahat ediyoruz. Camurlu bir yoldan geciyoruz.Gidecegimiz yere yakin camurlu yolda annem iniyor. Neseli bir hali var.Ruyamda akrabamiz bayan soforluk yapiyor ve bizle konusuyor. Ileride biz durup ben arabadan inince bir anda yanima geliyor. Ona sarilip af diliyorum.Ruyami yorumlayabilirseniz mutesekkir olurum.

 4. Sümeyye (02 Kasım 2015 saat: 22:20)

  Rüyamda lisede okuyor oluyorum okuldan kaçıp arkadaşıma gitmek için çamurlu yollarda yürüyorum arkadaşımın evini görüyorum yürümeye devam ediyorum ama gittikçe ev ya benden ileri gidiyor yada çok geri de kalıyor bulamıyorum üzerimde beyaz bi elbise var çamur olmasın diye eteklerini tutuyorum akşam oluyor karanlık oluyor sonra bi bisiklet buluyorum çocuk bisikleti gibi küçük onunla da eve gidiyorum

 5. selma (15 Nisan 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda yanımda küçük bir kız çocuğuyla çamur bir yolda yürüyorum ayağımızda beyaz ayakkabı var ama çamur hiç bir şekilde ne üstümüze nede ayakkabılarımıza bulaşmıyor kısa bir mesafeden sonra yol tertemiz oluyor o yolda yürümeye devam ediyoruz benim canım sıkılıyor bu çamur nerden çıktı diye ağlıyorum.. Ne anladım anlama geliyor aceba Teşekkür ederim..

 6. toprak hemşo (07 Aralık 2014 saat: 15:48)

  rüyamda yaşamış olduğum mahalledeyim ama etrafımda hiç ev yok boş arazi çamurla kaplı yolda bir minübüs içinde insanlar var kaza sebebiyle ölmüş olan cenazeye gidiyorlar yol bulunduğum yerden birkaç metre aşağıda kalıyor bulunduğum yerle tam yol kıyısında 3 adet mezar oluyor küçük büyüklü sanki kıbleye hafif çapraz gömülmüşler içimden diyorum kıble tam olarak bu yön neden öyle gömmüşler sonra daha önce yaşadığım eve doğru giden yolda gidiyorum ama etraf karanlık hiç ev yok her yer çamur çamura bata çıka giderken aniden etrafımda evler beliriyor eve ulaşıyorum orda kız kardeşimi oğlunu görüyorum bu arada mezarlar gri renkte ve ayaklarım çıplak şekilde yürüyorum çamurda yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,