RuyaTabirleri.com

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüyada canlı bomba görmek, düşmanlarınızı işaret eder, pek hayra alamet olmadığı gibi, kişi için korkuların ve endişelerin yükseleceği bir dönemin haberini verir. Emniyet duygusunun azalmasını haber veren bu rüya, bazı olaylar yaşanacağını, önlem alınması halinde ise bu zorlu durumdan kurtularak feraha kavuşulacağına ve olumlu gelişmeler yaşanacağına ifade edebilir.  Canlı bomba gören kimselerin düşmanları hamle yapar. Kişiyi köşeye sıkıştıran kötü niyetli kimseler yüzünden işte, özel hayatta mutsuz olmak, aşırı stres ve sıkıntı yüzünden psikolojik açıdan da kötü duruma düşmek manasına gelir. Savurganlığın alameti olan rüya, kişinin elindeki parayı hiç düşünmeden harcadığını, yaşamında herhangi bir aciliyeti olmadığı halde pek çok eşya aldığını ve ay sonunu getirmekte zorlandığını, sürekli borç alarak yaşadığını ifade eder. Düzenli hayat yaşamayan kimselerin para biriktiremedikleri için kendilerine ev ya da araba alamadıklarını, zor günlerinde işlerini görecek bir birikim yapamadıkları için de kendilerini hiçbir zaman güvende hissedemeyeceklerini delalet eder.

Rüyada Canlı Bomba Olduğunu Görmek

Uzun süredir pek çok sıkıntısını içinde biriktiren rüya sahibinin, kızdığı veya kırgınlık içinde olduğu kimselere karşı bir anda çıkışlar yapacağını, ağzından çıkan sözleri kulağının duymayacağını ve çevresini duygusal açıdan kırıp geçireceğini tabir eder. Kendisini korumak adına aşırı derecede saldırgan davranan kişinin çevresi tarafından asla onaylanmayan bir yaşantıya başlayacağını ve bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini de haber verir.

Rüyada Canlı Bombanın Patladığını Görmek

Kötü ve kişiyi derinden sarsacak haberler almak anlamındadır. Rüya sahibinin arkadaşlarından göreceği bir fenalığa, bir anda ortaya çıkacak musibete, fırsatların kaçırılması nedeniyle yaşanacak üzüntü ve pişmanlığa da tabir edilir. Bazı hataları düzeltmek için uğraşan rüya sahibinin bu dönemde istediği sonuçları alamayacağına ve sabırlı davranması gerektiğine de yorulur.

Rüyada Canlı Bomba Görmenin Psikolojik Yorumu

Büyük bir kaza geçiren veya kurtulmakta zorluk çekilen bir belaya bulaşan kimselerin, bugün hala o olayın etkisini üzerlerinde taşıdıklarına, sık sık o sıkıntılı günleri hatırladıklarına ve acı çektiklerine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Canlı Bomba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Umut zaralı (18 Aralık 2016 saat: 08:56)

    16 yaşında bi çocuğum gördüğüm rüya ankara polatlının merkezi heykel teröristler kamyon ile geliyor polise silahlarını veriyolar daha sonra polise arkasına dönüp belindeki bıçakları çıkarıyorlar ben arakama bile bakmadan yukarı doğru giderken arkamdan bi terörist gelip omzuma cıtır cıtır bişeyler yapıyo ve kanamaya başlıyor ağlıyor ve bağırıyorum ama kimse beni duymuyo daha sonra babamı görüyorum beni arıyo sürünerek yanlarına gidiyorum ve omzuma bakıyorlar bende bakıyorum ve X şeklinde bir dikiş var birden titremeye başlıyorum canlı bomba olduğumu düşünürken uyanıyorum

  2. ÜMİT (12 Eylül 2016 saat: 03:13)

    Ben üvey annem ve ablam bi avm de geziyoduk avm de insanlar birden kaçışmaolmadan dışarı çıkmaya başladı ben de bunun üstune guvenlik gorevlisine hayirdir bomba ihbari mi var dedim gorevli hemen kosarak alarm dugmesine basmaya gitti alarm calinca telaş başladı ve herkes kaçışmaya başladi tabi bizde kaçişirken 2 canlı bombayi ben farkettim ve elime agir biseyler alarak adamlara attim ve patlamalara engel.oldum ve kacmaya devam ederken nefes nefes uyandim..hic bi patlama olmadi olu veya yarali olmadi…uyandigimda sanki gercekten o ani yasamis gibi nefes aliyodum inanin..

  3. Tülay (07 Eylül 2016 saat: 14:23)

    Çarşıda kalabalıktayım yanımda torunlarım ve kızım var.bir snda bir kargaşa oluyor noluyor diyorum canlı bomba diyorlar ben canlı bombayı gördüm patlatma çocuklarım var dedim patlatacam dedi ben kurtuldum patlattığını görmedim patladığını duymadım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,