RuyaTabirleri.com

Rüyada Çanta Bulmak

Rüyada çanta bulmak, kişinin çıkacağı beklenmeyen yolculuğa ve aynı zamanda kariyer anlamındaki başarılara yorumlanır. Özellikle iş girişimleriyle alakalı veya yeni bir iş başvurusu için yakın zamanda çıkılacak yolculuğun neticesinde kişinin yüz güldürücü haberlerle dönerek ailesini ve sevdiklerini mutlu edeceğine, yeni bir işe girilmesi halinde çok yüksek meblağlarda kazanç sağlanacağına işarettir. Kadın çantası bulmak iletişim problemlerinin son bulacağını, aile içindeki ya da yakın akrabalar arasındaki husumetin son bulacağını bildirir. Çantanın durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer eskimiş bir çanta bulunursa geçmişte kalan bir sıkıntının yeniden kişide strese neden olacağını veya bu konunun gündeme gelmesiyle zor durumda kalınacağını bildirir. Bir kadının erkek çantası bulması ise ailesine destek olacağını ve yeni sorumluklar alacağını ifade eder.

Rüyada Para Dolu Çanta Bulmak

Kağıt para dolu bir çanta bulmak kısmetlerin açılması demekken, bozuk paralarla dolu bir çanta bulmak dert sahibi olmaya yorumlanır ki genellikle maddi anlamda zorluk çeken kişilerin borçları ile alakalı sıkıntıları nedeniyle huzursuz günler geçirdiklerine yorumlanır. Tıka basa para dolu bir çanta bulmak bazı durumlarda ruhsal bozukluklara veya geçici bir depresyona da işaret edebilir. Geçici de olsa kişinin yaşayacağı sıkıntıların o dönem içinde hayatına etki edeceğini ifade eder.

Rüyada Boş Çanta Bulmak

İçi boş yeni bir çanta bulmak yeni bir iş, karşılaşılacak önemli bir fırsat veya yeni tanışılan bir kimsenin ön ayak olacağı iş teklifi manasına gelir. Beklenmedik ama mutluluk verici gelişmeleri işaret ederken, çok fazla hayale kapılıp gerçekleri ihmal etmemek konusunda da uyarıcıdır. Rahat günlerin rehavetine kapılıp giden kimselerin işlerine gereken değeri vermemeleri nedeniyle bir miktar para kaybı yaşayabileceklerine yorumlanır.

Rüyada Çanta Bulmanın Psikolojik Yorumu

Birikimli, donanımlı, kendini yetiştirmeye önem veren ve zihni sürekli yoğun şekilde çalışan kimseleri temsil eder. Genellikle yoğun düşüncelerin ve geleceğe dönük projelerin, planların sürekli gündemde olduğuna, kişinin sahip olduğu hayallerle yaşama tutunma gücünü bulduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!