RuyaTabirleri.com

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çanta çaldırmak, zamanın boşa geçirildiğine, kişinin sürekli hayal kurduğu işlerin kendisine hiçbir fayda sağlamayacak olmasına, yanlış yatırımlarda bulunmasından ve hesapsız davranmasından ötürü elindeki her şeyi kaybedeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine işaret eder. Çanta çaldıran kişi ticaret ile uğraşıyorsa işini kaybeder veya iflas eder. Tüm parasını yatırdığı işinin kötü sonuçlanacağı zor bir dönemin habercisidir.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüya sahibinin harcamalarına hiç dikkat etmediğine ve bu nedenle eşi ya da ailesi ile arasında bazı gerginlikler yaşayacağına alamet eder. Çanta kaybettiğini gören kişi güç kaybeder ve iş yerinde kimsenin itibar göstermediği, saygı duymadığı biri haline gelir. Geçim zorluğuna düşmek anlamına da gelir ve her işte pek çok meşakkat çekilmek zorunda kalınır. İslami açıdan kişinin rızkında önemli bir azalma olacağına ve elindekinin kıymetini bilmediği için sürekli olarak darlık yaşayacağına yorumlanır. Sebat etmeyen ve hep daha fazlasını isteyen, azla yetinmeyen kişilerin hayatlarını bir türlü düzene sokamayacaklarının da ifadesidir.

Rüyada Çanta Unutmak

Maddi anlamda yeni alınacak bir eve veya taşınmaz mülke işaret eden rüya, kişinin aniden zenginleşeceğini ve talihinin dönüp, işlerinin de açılacağını işaret eder. Çanta unutmak manevi anlamda da kötü günlerin etkisinden kurtulup, geleceğe çok daha umutlu bakmak anlamına da gelir. Varlıklı ve rahat bir ömür sürülmesine de alamet eder.

Rüyada Çanta Çaldırmanın Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan kendisini ifade edemeyen ve platonik aşklar yaşayan, toplumsal hayatta sosyalleşememe sorunu olan kişilerin ruh hallerini simgeleyen rüya aynı zamanda kişinin ailevi sorumluluklarını çok fazla üstlenmesi neticesinde kendisine yeterli özeni gösteremediği ve hayallerini gerçekleştirecek adımları atamıyor oluşunu ifade eder. Rüya sahibinin sahip olduğu statünün elinden gitmesini ve gelecek kaygıları içinde olduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,