RuyaTabirleri.com

Rüyada Çapak Görmek

Rüyada çapak görmek, rüyayı gören kişiye, yapacağı bir işten gelecek, uzaktaki bir akrabasından kalacak ya da şans oyunları sayesinde eline geçecek paraya delalet edilir. Aynı zamanda, uzun uğraşlar ve çabalar sonucu girişilen ve tüm çabalara rağmen bir türlü para kazandırmayan bir işin yavaş yavaş hareketlenerek para kazandırmaya başlayacağına işaret edilir.

Rüyada Gözbebeği Görmek

Rüyada gözbebeği görmek, yapılacak işlere engel olan, yüze gülüp arkadan dedikodu eden ve gerçekleştirilen iyi şeyler hakkında sürekli kötülemelerde bulunan bir ahbabın ya da arkadaşın varlığına yorumlanır.

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek, rüyayı gören kişinin, sadece yapacağı işle ilgilenmesi gerektiğine ve o işe konsantre olursa ancak başarı kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Lens Takmak

Rüyada lens takmak, yapılan işlerde ve çalışmalarda kısa bir zaman sonra ödenmek için alınmış bir borcun, yaşanan bazı olaylardan ve çekilen bazı sıkıntılardan ötürü ödemesinin gecikmesine delalet edilir.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyada lens satın almak, rüya sahibinin günlük hayatında işlerini kolaylaştırmak için çeşitli araç gereçler alacağına işarettir.

Rüyada Lens Yırtılması

Rüyada lens yırtılması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağına ve bu sorunların içinden çıkılamaz bir hal alacağına işaret edilir.

Rüyada Göze Lens Takmak

Rüyada göze lens takmak, sosyal yaşam içerisinde insanlar tarafından farkedilmek ve dikkat çekmek için çaba göstermeye delalet edilir.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyada lens taktığını görmek, rüya sahibinin, insanlara yardım eden, bilgili, görgülü ve akıllı bir insan olmak istemesine ve uğurda çok çaba göstermesine işarettir.

Rüyada Mavi Lens Takmak

Rüyada mavi lens takmak, yapılacak işlerle para kazanıp, rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!