RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarpılmak

Rüyada çarpılmak, rüya sahibinin nefsine uyacağı, şeytanlık peşinde koşmaya başlayacağı, insanların nazarındaki iyi yerini kaybedeceği, gözden düşeceği, bu nedenle makbul ve muhterem insan olma özelliğini yitireceği, Allah katında hayırlı yerini kaybedeceği anlamına gelir. Doğru yoldan sapmaya, kendini şaşırmaya, kuranı ve peygamberi unutmaya, ihanet edenlerin safında yer almaya delalet eder. Bu rüya, dinden çıkmaya ve münafık kimselere uymaya işaret eder.

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını gören kişi, hatalı ve yanlış yollara girecek, hileli işler yapacak, iftira ve haksızlık etmek suretiyle dünya malına kavuşacak, itibarını kaybedecek, amel defteri günahlarla kabaracak demektir.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, ahlaksız, dini zayıf, imanı ve merhameti eksik olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Dünya malı elde etmek için Allah’ı ve kitabı inkâr etmekten geri durmayan, yetim hakkı yemekten çekinmeyen bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Camide Cin Görmek

Rüyada camide cin görmek, dini bütün, inancı yüksek, kadri ve gönlü yüce kişiye delalet eder. Rüya sahibinin kendini hak yoluna adayan, namusundan ve inancından ödün vermeyen, kulluk ve insanlık vazifelerini unutmadan ve ihmal etmeden yaşayan kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Cin Olmak

Bir kişi eğer rüyasında cin olduğunu ya da cinlere karıştığını görürse, o kişi kötü yollardan, kötü kimselerden, fesattan, haramdan ve hileden geri durmayacak ve bunlardan kendini çekmeyecek demektir.

Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyasında cinle evlendiğini gören kişi, kendisine hayır gelmeyecek, gözünü yolda, hevesini de kursağında bırakacak bir kişiye gönlünü kaptıracak ve sürekli acı çekecektir diye tabir edilir. Asi, bildiğini okuyan ve dediğim dedik bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Cinle Sohbet Etmek

Rüyasında cinle sohbet ettiğini gören kişi, toplumda itibar edilen, inanılan ve yolundan gidilen kişilere heveslenir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!