RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarşı Görmek

Rüyada çarşı görmek, çok hayırlıdır, işlerin ve hayatın yoluna gireceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine delalet eder. Zenginliğe, lüks, konforlu ve rahat bir hayata tabir edilir. Rüya sahibi artan geliri sayesinde geleceği için planladığı işlerini hayata geçirmeye başlayacak ve bunun verdiği huzur içinde olacak demektir.

Rüyada Çarşıya Gitmek

Rüyada çarşıya gittiğini gören kişi, elindekinin çok daha fazlasına sahip olacak, dünya nimetlerinin istemediği kadarına kavuşacak, evinde bolluk, bereket ve mutluluk bulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çarşıda Gezdiğini Görmek

Bir kişi rüyasında çarşıda gezdiğini görürse, başka işlerin peşinde olduğu, yeni atılımlar yapmak için bazı plan ve projeler geliştirdiği, değişik gelir kaynakları ve yolları aradığı ve daha fazla zenginlik peşinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek, rüyayı gören kişinin karını yükseltmek için, işinin ehli ve en iyisi olan kişilerle rekabete girmekten ve büyük riskler almaktan çekinmeyeceğine delalet eder. Kişi, daha fazla gelir elde etmek için elindekini kaybetmeyi göze alacak kadar cesur davranacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Çarşıda Alışveriş Yapmak

Rüyada çarşıda alışveriş yapmak, rüya sahibinin sadece dünya yaşantısı için değil, ahiret yaşantısı için de çabaladığına, inancını en saf ve en temiz duygularla yaşadığına, hayır işleri yapmaktan, zekât ve sadaka vermekten geri durmadığına delalet eder.

Rüyada Çarşıda Kaybolmak

Rüyada çarşıda kaybolmak, rüya sahibinin yeminini ya da tövbesini bozacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine yorulur.

Rüyada Kapalı Çarşı Görmek

Rüyada kapalı çarşı görmek, rüya sahibin varlık içinde yokluk çekeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, bankada parası olmasına rağmen, onu istediği zaman kullanamayacağına ve zor durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çarşı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. buket (21 Kasım 2015 saat: 14:52)

  Rüyamda iki kızımla birlikte yabancı bir şehirde dolaşıyoruz arabamın anahtarını üzerinde bıraktığım için araba dükkan sahibi kadın tarafından çalınıyor arkasından bakakalıyoruz küçük bir dükkandayız bakkl gibi oradakiler bize yardım ediyor polis çağırıyorlr ordan çocuklara süt filan alıyorum bir yandanda arabaya üzülüyorum birden dışarısı soğuk ve yerler kar oluyor biraz üşüyoruz montlarımızı kapatıyoruz eski çocukluk ve okul arkadaşımla karşılşıyorum ona eviöi bulamdığımı söylüyorum olduğundan çok genç duruyor.ebimin uzak olduğunu söylüyor ve tarif ediyor.bizde yürüyerek ara sojaklardan evi bulmaya çalışıyoruz.bir ev oluyor fakat yabancı bir ev bilmediğimiz bir kadın nize yardım ediyor ama ben çok üzülüyorum ve mutsuzum.

 2. Gaye (26 Eylül 2015 saat: 11:46)

  Merhabalar, dün akşam rüyamda annem, iki kuzenim ve teyzdm ile birlikte pek yeni olmayan bir asansöre biniyorduk. Bizimle birlikte bir kaç kadın da bindi ve ben asansörün kapısını kapamak için düğmeye bastım fakat kadınlardan birisi arkadaşım gelecek bekler misiniz dedi bana.7-9 kişiklik asansörde zaten kalabalıktık ben de yeterince kalabalığınız bir dahakine biner dedim. O sırada iki adam ve kadının arkadaşı bindi. Baya kalabalıktık. Asansör ikinci kata kadar çıktı fakat ikinci kattan sonra hızlıca aşağıya düşmeye başladı. Ben çok korkmuştum. Asansörün altından metro geçiyordu rüyamda. Asansör o geçen metronun üzerine düştü ve ilerlemeye devam etti. Metro durduğunda asansörün kapısını açıp atladık. Raylardan yürüyerek metronun yakınındaki çarşı gibi bir yere geldik ailemle birlikte. Orada gezindik bir kaç birşey aldık. Teyzem kuzenlerime ranza gibi yatak baktı o çarşıda ve bende topuklu ayakkabı deniyordum. Rica rüyamın ne anlama geldiğini bana yazar mısınız? Herkese iyi günler.

 3. İlayda (03 Ağustos 2015 saat: 10:49)

  Rüyamda ben bir doktorun yanında çalışıyormuşum ve gece eski sevgilim çalıştığım polikinliğe geliyormuş bacagı sırtı ve baldırı kesilmişti tedavi ettirmek için gelmişti ama ilk içeri girdiğinde hiçbir şeyi yoktu polikinlikte ev gibiydi doktor eşi bide ben vardık sonra bayan doktor eski sevgilimi tedavi etmişti yalnız çok canı yanıyordu bunu gördüm dahasını hatırlamıyorum..

 4. Ozgkbl (01 Ekim 2014 saat: 09:28)

  Eski sevgilimle beraber çarşıda gezerken bir tane kaybolmuş bebek buluyoruz bebeğin annesini arıyoruz buluyoruz ve bebeği annesine veriyoruz daha sonra bi avm ye gidiyoruz arkadaşım bi arkadaşının dükkanına uğruyor bende orda yemek söylüyorum (makarna) ve onu yiyiyorum o arada arkadaşımda geliyor masaya oturuyor ve sonra uyanıyorum.Ertesi gün rüyamda yine bebek gördüm kardeşim oluyordu ama anne ve babam kendi annem babam değildi ve bebek biraz iriydi ve bebek hemen büyüyodu 2 3 yaşına gelmişti sonra doğa üstü yaratıklarla savaşıyorduk ikimiz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,