RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatal Bıçak Görmek

Rüyada çatal bıçak görmek, işleri usulünce yapmak gerektiğini hatırlatır ve kişinin özellikle kendi işine özen göstermemesi halinde kazancının önemli oranda düşeceğini bildirir. Bu rüya eve gelen bir daveti de temsil eder. Hane halkının hep birlikte katılacağı bir toplantıya yahut yemek davetine yorumlandığı gibi, rüya sahibinin evinde kalabalık misafir ağırlayacağının habercisi olarak da görülebilir. Masanın üzerinde toplu halde çatal bıçak durduğunu görmek geçmişte kalan, kişiyi şaşkınlığa sürükleyecek haberleri olan bir tanıdığın gelmesiyle pek çok havadis almayı ifade eder. Aile dışındaki gelişmelerin kişinin de kendisini içinde bulacağı bazı olaylara gebe kalacağını, bu süreçte olabildiğince sağduyu ile hareket etmenin doğru olacağını işaret eder. Bekarlar için köklü bir aileden gelen, iyi eğitimli, işinde kariyer yapmış biriyle mutlu bir evlilik yapacaklarının müjdesidir.

Rüyada Çatal Bıçak Takımı Görmek

Negatif tutumu ve konuşmaları ile kişinin tüm enerjisini çalan, sürekli karamsarlığa sokan bir arkadaşın varlığına dikkat çeker. Bu kimsenin nazarından kaynaklanan aksiliklere, iş konusundaki çıkmazlara yorumlanan rüya, her konuda titiz davranmanın, iyi düşünmenin, analitik yeteneği ortaya çıkarmanın doğru olacağını ifade eder. Ev içinde her şeyin yerli yerinde olduğunu, iş konusundaki sıkıntıların aksine kişinin eşiyle, çocuklarıyla çok mutlu bir aile yaşantısına sahip olduğunu bildirir.

Rüyada Çatal Bıçak Yıkamak

Kirlenmiş çatal bıçak yıkamak aile ve akrabalarla ilgili tüm sorunlu meseleleri halletmek, tek başına herkesle konuşarak orta yolu bulmak demektir. Başkasının evinde çatal bıçak yıkamak kişiden istenecek önemli bir yardımın habercisidir. Temiz çatal bıçak yıkamak ise üzerindeki her türlü baskıdan kurtulmak ancak bir süre daha psikolojik olarak sakinleşmeye ihtiyaç duymak anlamına gelir.

Rüyada Çatal Bıçak Görmenin Psikolojik Yorumu

Otoriter bir aileye sahip olan kişilerin kendilerini ön plana çıkarmalarının hiç kolay olmadığını ve bağımsızlıklarını elde etmek için sürekli çaba göstermek zorunda kaldıklarını, zaman zaman kendini zayıf hissedip, olayları akışına bırakan rüya sahibinin ikilemler yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!