RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada çatı görmek, rüya sahibinin iç dünyası üzerinden tabir edilir. Rüyasında çatı gören kişinin geçmişinde yaşadığı ve kendisi için unutulmaz olan şeyleri hala içinde yaşadığına fakat bunu hiç kimseye belli etmediğine işaret eder. Rüya sahibinin içi başka şeyler söylüyor dışı başka şeyler söylüyordur yani geçmişi düşünüp, ondan kurtulamadığı halde sanki bugünde yaşamaktan çok mutlu gibi görünüyor olması anlamına gelir. Rüyada çatı görmek ayrıca küçük bir sıkıntı yaşanacağı fakat karmaşaya ve krize dönüşmeden kolaylıkla atlatılacağına işaret eder. Bu rüya, hane içinde kalması ve yine hane içinde halledilmesi gereken meselelere dikkat çeker.

Rüyada Çatı Yıkılması

Rüyada çatı yıkılması büyük bir musibet ve büyük bir acı yaşanacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin ailesinde ve yakın çevresinde büyük bir yasa neden olacak bir olay yaşanacağı anlamına gelir. Bu olay rüya sahibinin ailesinde meydana gelecektir.

Rüyada Çatıya Çıkmak

Hayırlı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi başarılı ve mutlu olacağı işler yapacak, maaşına zam gelecek, ailesinde mutlulukla ve sevinçle karşılanacak gelişmeler yaşanacak, güzel ve müjdeli haberler alacak demektir. Yani rüya sahibinin imkânlarının artması ile ifade edilir.

Rüyada Çatı Akması

Hoş olmayan ve üzüntüye neden olacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi gereksiz harcamalar yaparak büyük borçlara girecek bu nedenle evde geçim sıkıntısının baş göstermesine sebep olacak ve aile bireyleri tarafından bu işten birinci derece sorumlu tutularak, onlarla arasının açılması nedeniyle keyfi kaçacaktır.

Rüyada Çatı Yanması

Rüya sahibinin içine düşeceği meşakkatli ve zor duruma yorulur. İşlerin ters gitmesine, huzursuzluk ve mutsuzluk yaşanmasına, kötü haberler almaya ve evde birinden diğerine bulaşacak bir hastalığın olmasına ve hastalığın aile bireylerinin tamamına sirayet etmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!