RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatı Katı Görmek

Rüyada çatı katı görmek, mevcut sıkıntılı durumların ve kişiyi olumsuz etkileyen, üzülmesine neden olan olayların sonuna gelindiğini ve kişisel ilişkilerde yaşanan çatışmaların da düzeleceğini işaret eder. Bozulan uyku düzeninin, iç sıkıntılarının ve karamsar düşüncelerin biteceğini müjdeleyen rüya geçirilen zor günlerin aksine daha mutlu ve güzel gelişmelerin olacağı günlerin haberini verir. Sabrın sonunda kişinin isteklerini elde etmesi için tüm engellerin ortadan kalkacağına, inancını kaybetmeden yürüyen kişinin iş alanında da isteklerini doğrudan ve kolayca gerçekleştireceğini alamet eder. Çatı katı mevki elde etmek ve kariyer yapmak anlamlarına geldiği gibi, beklenmeyen bir iş fırsatının kişiyi mutlu edip çok heyecanlandıracağını da ifade eder.

Rüyada Çatı Katından Atlamak

Hüsranla sonuçlanacak ve büyük hayal kırıklıklarına neden olacak planlar yapan rüya sahibinin üzüntü içinde kalacağına, karşısına çıkan her fırsata balıklama atladığına ve düşünmeden hareket ettiğine alamettir. İkili ilişkilerde yaşanılan problemlerin artış göstereceğine, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine alamettir. Yapıcı davranarak mevcut durumu daha da kötü bir hale gelmekten kurtarmak konusunda kişiye uyarıda bulunan kart aceleci davranmamak gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Çatı Katında Oturmak

Kişinin aklını ve zekasını kullanarak içinde bulunduğu sıkıntı duruma karşı doğru bir tavır alacağını, duruşunu bozmadan ama asla acele etmeden, sıkıntıların çözülmesini sabır içinde beklediğini işaret eder. Doğru davranıldığını ve bu tutumun devam ettirilmesini ifade eden rüya, kişinin enerjisini doğru kullanması gerektiğini, bencilce davranışlardan kaçınarak, doğru zamanı kollayarak harekete geçmek gerektiğini de tabir eder. Düşüncelerin netleşeceğini, beklentileri ve istekleri daha doğru şekilde biçimlendireceğini bildiren rüya kişinin ne istediğini çok iyi bildiği ve buna yönelik hareket ettiğini de alamet eder.

Rüyada Çatı Katı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini fildişi kulede gören, yalnızca kendisini düşünen ve aşırı bencil davranan kişilerin yanılsama içinde bulunduklarını, aslında içlerinde son derece huzursuz ve mutsuz olduklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!