RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatışmaya Girmek

Rüyada çatışmaya girmek, kişinin namusuna söylenecek kötü bir söz yüzünden büyük bir kavgaya girişeceğine, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine yorulur. Düşmanların yaptığı planların farkına varılmayacağına ve gafil avlanacak olan rüya sahibinin büyük bir yenilgi almasına da tabir edilir. Kişisel ilişkilerdeki bağlarda meydana gelecek zayıflığa, güçten düşmeye ve başkalarına muhtaç hale gelmeye de delalettir. Çatışmaya girmek tartışmalara, kişiyi psikolojik olarak yıpratacak sorunlara da alamet eder. Özel yaşamın başkalarının ağzında sakız olacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine habercidir.

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek

Büyük bir mücadele vermek, sahip olunan tüm değerleri korumak adına çabalamak, kendi ismini temize çıkarmak için savaşmak demektir. Yaşanan haksızlıklardan alnının akıyla çıkmayı başaracak olan rüya sahibi bu dönem içinde bazı olumsuz haberler alarak üzülecek demektir. Geleceğe dair planlarda büyük değişikliklerin meydana geleceğini de bildiren rüya, zor zamanlarda kişiyi canla başla savunacak insanların, dostların varlığına da yorulur.

Rüyada Düşmanla Çatışmaya Girmek

Bugüne kadar korkulan, çekincelere sahip olunan kötü bir durumun nihayet kişinin atacağı bir adımla sonuçlanacağını işaret eder. Gerçek hayatta düşmanı olan kişilerin gözü pek davranışları sayesinde gücünü ispat edebileceğini de bildiren rüya hak edileni almak, saygınlığı, itibarı geri kazanmak anlamına gelir. Düşmanıyla çatışmaya giren kimse genç ise, gelecekte çok büyük işler başarır ve iş hayatında yaptıkları ile herkesin saygısını kazanan başarılı bir iş adamı olur.

Rüyada Çatışmaya Girmenin Psikolojik Yorumu

Ruhen yaşanan karmaşaların, kendini tatmin edememenin, gelecek kaygısının ve ne yapacağını bilemiyor olmanın ifadesidir. Bu rüya kendi içinde çatışma yaşayan, aynı anda birbirine zıt düşüncelere sahip olan kimselerin tutarsızlığı ile de açıklanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çatışmaya Girmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hamza (17 Aralık 2016 saat: 06:48)

    Merhabalar iyi günler,
    Rüyamda karlı bir kış mevsimi küçük vir tepedeyim birilerinden gizleniyor vaziyette sağa sola bakıyorum.bu arada askeri mühimmat taşıyan bir konvoy geçiyor ve konvoydan bazı muhimmatlar yere düşüyor,bende hemen bulunmuş olduğum tepeden inip bir tehlike olacağını fark ediyorum ve yere düşen mühimmatları teçhizatı inmiş olduğum tepeye saklamaya çalışıyorum.bu arada birileri tarafindan ateş edilmeye başlanıyor ve bende karşılık vermeye başlıyorum,bunun üzerine bir müddet çatışıyoruz ve tam rehin alınmak uzereyken uykumdan uyaalınmak.sizce bunun yorumu nedir?

  2. Mustafa gümüşbaş (06 Eylül 2016 saat: 21:03)

    Rüyamda benim tanıdığım insanlarla çatışmaya giriyodum ama bizim taraflarda hırslandığım adamları vurdum kimse anlamafı ama bir çok kız vardı simaları yabancı değil her vurduğumda onların biriyle sohbet ve zina yapıyodum kafam karıştı etkisinden çıkamadım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,