RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek, kem gözlere, fesat kişilere, dedikodu için camlardan ve kapılardan ayrılmayan komşuların ya da akrabaların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin attığı her adımı takip eden, kötü niyetli kişiler olduğu ve bu kişilerin rüya sahibini her konuda tenkit ettikleri tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibi iyi bir şey yapsa bile hep kötü bir taraf bulup onu ön plana çıkarmaya ve başkalarını da olumsuz yönde etkilemeye çalışırlar. Rüyada çay bardağı görmek, hayatın ve insanların güzel tarafları yerine kötü taraflarını görmeye çalışan kimselere delalet eder.

Rüyada Çay Bardağı Almak

Rüya sahibinin yakinen tanıdığı bazı kimselerle iş ortaklığı yapmasına ya da işbirliği içerisine girmesine işaret eder. Bu işin sonu hayırlıdır ve insanların güçlerini, fikirlerini bir araya getirerek başarı sağlayacakları anlamına gelir.

Rüyada Çay Bardağı Yıkamak

Rüya sahibinin başarısına ve kazancına mani olan ve sürekli olarak ayağına dolanan dikenleri temizlemesine tabir edilir. Bu sayede rüya sahibi, zafere giden yolda önünü açmış olacak, başarıları arka arkaya gelecektir.

Rüyada Çay Bardağı Kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak çok iyidir, aslında inadın kırılması anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatından asla lafını kaldırmasına ve çevresindeki kişilere de hayata da daha ılımlı ve esnek davranmasına delalet eder.

Rüyada Çay Bardağının Çatlaması

Rüyada çay bardağının çatlaması, rüya sahibinin başarısız ve mutsuz olmasına işaret eder. İşin trajik yanıysa bu başarısızlığın ve mutsuzluğun nedeni rüya sahibinin kendisinin değil, yakınlarının olmasıdır.

Rüyada Çay Bardağından Su İçmek

Rüya sahibinin evlatlarından yana hayır bulmasına ve yüzünün gülmesine işaret eder. Rüyasında çay bardağından su içtiğini gören kişi, evlatları arasında hiç gözünün kesmediği çocuğundan yana mutlu olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!