RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Demlemek

Rüyada çay demlemek, uzun bir zamandan beri sorunlu ve sıkıntılı dönemler geçiren ve bu yüzden neredeyse hem huzurunu hem sağlığını kaybeden rüya sahibinin, rahat ve çok huzurlu olacağı, sorunlarından arınacağı ve sağlığını tekrar kazanıp çok güzel günler geçireceği bir döneme girdiğine ve daha sevinçli ve güzel günlerin yakında olduğuna alamet eder.

Rüyada Çay Demlediğini Görmek

Yaşanan sorunlardan ötürü huzuru kaçan rüya sahibinin, yakın bir zamanda eski huzuruna tekrar kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine rivayet eder.

Rüyada Çay Demlemeye Çalışmak

Huzurlu günlerine tekrar kavuşan rüya sahibinin, iş hayatına ağırlık vereceğine, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına ve yüklü miktarda para kazanacağına tabir eder.

Rüyada Çay Yapmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için yüklü miktarda borç aldığına, bu borçların işlerin yoluna girmemesi üzerine daha da artacağına ancak daha sonra her şeyin düzeleceğine ve sorunların çözülüp borçların ödeneceğine işaret eder.

Rüyada Çay Yaptığını Görmek

İş hayatındaki sorunlar için alınan büyük bir borcun çok sıkıntılı bir dönem geçirildikten ve çok zahmet çekildikten sonra ödeneceğine ve sıkıntılı zamanlardan sonra ferahlığa çıkılacağına tabir eder.

Rüyada Çay Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve eğitim hayatı ile ilgili olarak çok güzel ve renkli düşüncelere sahip olduğuna, bu düşünceleri gerçekleştirmek için çok büyük işlere adım attığına ve yakın bir zamanda kazanacağı para ile çok istediği ve uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve bu sayede çok mutlu ve çok huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çay Demlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatoş (11 Aralık 2014 saat: 23:55)

    Rüyamda büyük bir odun ambarı gördüm değişik bir yer tanıdığım biri beni çağırdı gel şu odunu kese lim diye kalın bir odunu tuttu ikiye böldü yarısını bana verdi yarısını da kendi aldı ateşi yanan ocağa çay üzerinde kaynıyor sonra ben o odunu attım ateşe sonra biri bana dedi çay kaynıyor çay ver demleye yim verdim çayın içinden karınca çıktı sonra iki eşşek gördüm gittiğim yola karşıma çıkıyordu ne demek bu rüya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,