RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Fincanı Görmek

Rüyada çay fincanı görmek, genellikle iletişimin güçleneceği, kişinin hem toplumsal, hem de özel hayatında güzel zamanlar geçireceğini bildirirken, iş yerinde sorun yaşanılan biriyle arayı düzeltmek, bu kimseyle karşılıklı konuşarak aradaki problemi köklü şekilde, kimsenin incinmediği bir duruma getirmek demektir. Desenli çay fincanı gören kişinin hayatı renkli anlara sahne olur ve yaşamı konforlu şekilde devam eder. Kırık çay fincanı görmek kişinin etrafında sürekli kendisinin dedikodusunu yapan ve ikiyüzlü davranan, samimiyetsiz bir arkadaşa yorumlanır. Duyulan çok sayıda lafın kişide sinir bozukluğuna neden olacağını bildiren rüya, aile içinde dedikodu nedeniyle yaşanacak gerginlikleri de ifade eder. Kirli çay fincanı akrabalardan birinin kişiye sürekli laf taşıyacağını, ağzından laf alarak başkalarına söyleyeceğini ve ortalığı karıştıracağını delalet eder.

Rüyada Çay Fincanı Almak

Takım halinde çay fincanı almak, düğün dernek kurulmasına, kişinin beklenmedik şekilde gelen kalabalık misafirler karşısında elinin ayağının dolanmasına yorumlandığı gibi, elden çıkan bir paranın o ay için kişinin hesaplarını bozarak maddi sıkışıklığa neden olacağını bildirir. Bir tane çay fincanı almak, rüya sahibinin kafasına taktığı bir konu olduğunu gösterir. Eşinden veya aile içinden birinden duyulan bir söze gönül koyulduğunu, sürekli bu mevzu üzerinde düşünüldüğünü, kuruntu yapıldığını da işaret eder.

Rüyada Çay Fincanı Kırmak

Elinden düşürerek çay fincanı kırdığını gören kişi duyduğu bir lafın peşine düşerek, asılsız dedikodular üreten birini ifşa eder ve bu kimseyi arkadaş çevresinden çıkarır. Özel hayatla ilgili dikkat edilecek bir döneme girildiğini, herkese ailevi sırların verilmemesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Çay Fincanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Doğal davranışlara ve kişinin yeni insanlar tanımaya çok hevesli olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda meraklı biri olunduğunu da gösteren rüya, başkalarının hayatına biraz fazla ilgi duymak yüzünden kişinin zor durumlara düştüğünü ve mahcup olduğunu da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!