RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay İkram Etmek

Rüyada çay ikram etmek, insanlara ihsanda bulunmaya, sürekli başkalarının iyiliğini düşünen ve insanlara yardım eden iyi niyetli bir adama, hoşgörü ve merhamete, hayatınızda meydana gelecek güzel hadiselere, bazen de insanlara sabrı tavsiye eden ahlaklı bir adam işarettir.

Rüyada Çay İçmek

Rüyada çay içen insan yapacağı her iş için iyi düşünmeli ve sabırlı olmalıdır; çünkü bu rüya genellikle sabretmeniz sonucunda kazanacağınız başarılara ve elinize geçecek nimetlere işarettir. Rüyada çay içen kimse, güzel bir makama ulaşır. Bu rüyayı gören özellikle iş anlamında büyük başarılara imza atar.

Rüyada Çay Yapmak

Rüyasında çay yapan kişi hayırlı bir işe başlar. Bu rüyayı gören iş yaşamında başarılı olur. Aynı zamanda bu rüya yetenekli bir kimse olmanıza ve bu sayede her zaman takdir ve ilgi göreceğinize yorumlanır. Çay yapmak bazen de kişinin eline geçecek mala ve servete de işarettir.

Rüyada Güzel Bir Bardaktan Çay İçmek

Rüyada parlak ve güzel bir bardaktan çay içen kimse dünyevi mutluluklar yaşar ve hayattan zevk alır. Bu rüya oldukça iyimser ve pozitif bir kişiliğinizin olduğunu bu nedenle de daima mutlu olduğunuzu gösterir. Bazı tabircilere göre ise böyle bir rüya, kişinin yeni dostluklar kurmasına, yakında çok seveceği dost meclislerinde bulunacağına ve uzun, güzel bir ömür yaşayacağına işarettir.

Rüyada Bulanık Bir Çay İçmek

Rüyada bulanık veya tadı bozuk bir çay içen üzüntüye düşer. Bu rüya genellikle sıkıntıya işarettir. Bazen de bu rüya, kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, maddi anlamda birtakım sıkıntılar yaşamasına, özel hayatında eşi ile problemlerine işaret eder.

Rüyada Adi Bir Kaptan Çay İçmek

Rüyasında adi, ucuz bir kaptan çay içen kimse, fakirleşir veya maddi zorluklar yaşar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!