RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Kaşığı Görmek

Rüyada çay kaşığı görmek, borçlardan kurtularak rahat etmeye, sıkıntıların bitmesine, maddi anlamda ferahlamaya, iş hayatında atılacak önemli adımlara, makam sahibi olmaya işarettir. Bu rüya bazı yorumculara göre marifetli ve hünerli bir adamdır. Yine cömert bir kadına, insanların takdirini kazanacak işler yapmaya, mutlu olmaya ve her anlamda zorluklardan kurtulmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Çay İçtiğini Görmek

Rüyada çay içmek sağlığın iyi olması ya da hasta kişiler için şifa bularak tamamen iyileşmek anlamındadır. Rüyada görülen çay, misafirlerin gelmesine, ahlaklı ve dürüst insanların meclisinde bulunmaya, hoş sohbet bir adama, iyi rızka, bereketli ve güzel geçecek bir seneye delalet eder. Bazı tabirciler için ise bu rüya aşk hayatında güzel gelişmelere, gönül ilişkilerine ve yakın zamanda evlenmeye işarettir.

Rüyada Çay Doldurduğunu Görmek

Rüyasında çay dolduran kişi müjdeli bir haber alır. Bu rüyayı gören uzun süredir beklediği isteklere ulaşarak tüm dileklerine kavuşur. Yine bu rüya edinilecek hayırlı ve iyi arkadaşlardır. Rüyayı gören kişi bir sürü dost edinerek herkes tarafından sevilen birisi haline gelir.

Rüyada Üzerine Çay Döküldüğünü Görmek

Bu rüya kişiye ulaşacak bol rızıktır. Rüyayı gören her türlü sıkıntılarından kurtularak, zenginleşir ve maddi anlamda ferahlar. Bazen de bu rüya kişinin evleneceği hayırlı ve güzel bir eştir. Rüyada üzerine çay döken kişi eline geçen bir fırsatı değerlendiremez veya iş hayatında bazı zorluklar yaşayarak makamını kaybeder.

Rüyada Yeşil Çay Yaprağı Görmek

Rüyasında yeşil çay yaprağı görenin bu rüyası oldukça hayırlıdır. Her anlamda mutlu olmaya, tüm kederlerden ve üzüntülerden kurtulmaya, bütün isteklerine ulaşıp çok hayırlı bir döneme girmeye, dinde güzelliğe, hayırlı bir kula, insanlar için önemli kudretli ve ahlaklı bir adama işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çay Kaşığı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Serap (12 Temmuz 2016 saat: 14:00)

  Rüyamda Konya’daki apartmanımızda yangın varmış ama yangını görmüyorum çatı kattaymış. Apartmanın sahibi işyerimdeki patronum. Ben yangını anons ediyorum acil durum binayı boşaltın diye. Ben üstüme giyecek bişeyler arıyorum koyu sarı hardal renginde bir pantolon üzerine de yeşil bir tişört giyiyorum.Annem erkek kardeşim kız kardeşim hepimiz evdeyiz zar zor toparlanıp evden bahçeye iniyoruz. İnerken karşı daireden yıllardır görmediğim bir arkadaşım çıkıyo beni kucaklayıp kaldırıyo ve sen niye bu kadar zayıfladın diyo.Ama geç indiğimiz için patron kızıyo bize. Sonra bahçede bi sürü yeşil ot var, onların üstündeyiz bişeyler yiyoruz. Yanımda yine annemle ablam var. Ben çay kaşığı yiyorum, 4-5 tane çay kaşığı yedim dişlerim acıdı biraz ama baya yedim yani. Çok etkisinde kaldım rüyanın. Nedir acaba çok merak ediyorum.

 2. Gülzade (03 Mayıs 2016 saat: 15:48)

  rüyamda dolmuştan inerken yerde bir çay kaşığı görüyordum ama almıyordum. İndikten sonra karşımda lise müdür yardımcımla göz göze geliyorduk. Birden elimde çay bardağı beliriyordu. Müdür yardımcısı bana kaç şeker diye sordu. Ben de 3 dedim. Sonra bana derste çay içilmez koy onu cebine evde içersin diyordu. Bardağı cebime koyarken uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.

 3. ZUHAL (04 Nisan 2016 saat: 19:40)

  RÜYAMDA UÇAKTAN ÇAY KAŞIKLARI ATILMIŞTI.BEN DE DOKUZ-ON ADET ÇAY KAŞIĞI TOPLADIM.TOPLADIĞIM ÇAY KAŞIKLARINI İŞ YERİNDE KULLANIRIM DİYORUM. AYRICA FALCI GÖRÜYORUM RÜYAMDA. FALCI FALIMA BAKMAK İSTİYOR. SEN DE ÇOK NAZAR VAR DEYİP YANAĞINI YANAĞIMA DEYDİRİYOR.

 4. meltem (06 Haziran 2015 saat: 12:07)

  Rüyamda çay bardağına toz şeker katılmıştı boş çay bardağı üvey annem karistiriyordu…. bende neden boş çay bardağıni karıştırıyorsun içinde sadece toz şeker var anne diyorum ki caydanlikta demlenmiş çay kaynıyordu….annemde hayır çay bardağinda çay var diyor ve kavga ediyoruz….
  Yorumlarınız için teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,