RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Kaşığı Görmek

Rüyada çay kaşığı görmek, borçlardan kurtularak rahat etmeye, sıkıntıların bitmesine, maddi anlamda ferahlamaya, iş hayatında atılacak önemli adımlara, makam sahibi olmaya işarettir. Bu rüya bazı yorumculara göre marifetli ve hünerli bir adamdır. Yine cömert bir kadına, insanların takdirini kazanacak işler yapmaya, mutlu olmaya ve her anlamda zorluklardan kurtulmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Çay İçtiğini Görmek

Rüyada çay içmek sağlığın iyi olması ya da hasta kişiler için şifa bularak tamamen iyileşmek anlamındadır. Rüyada görülen çay, misafirlerin gelmesine, ahlaklı ve dürüst insanların meclisinde bulunmaya, hoş sohbet bir adama, iyi rızka, bereketli ve güzel geçecek bir seneye delalet eder. Bazı tabirciler için ise bu rüya aşk hayatında güzel gelişmelere, gönül ilişkilerine ve yakın zamanda evlenmeye işarettir.

Rüyada Çay Doldurduğunu Görmek

Rüyasında çay dolduran kişi müjdeli bir haber alır. Bu rüyayı gören uzun süredir beklediği isteklere ulaşarak tüm dileklerine kavuşur. Yine bu rüya edinilecek hayırlı ve iyi arkadaşlardır. Rüyayı gören kişi bir sürü dost edinerek herkes tarafından sevilen birisi haline gelir.

Rüyada Üzerine Çay Döküldüğünü Görmek

Bu rüya kişiye ulaşacak bol rızıktır. Rüyayı gören her türlü sıkıntılarından kurtularak, zenginleşir ve maddi anlamda ferahlar. Bazen de bu rüya kişinin evleneceği hayırlı ve güzel bir eştir. Rüyada üzerine çay döken kişi eline geçen bir fırsatı değerlendiremez veya iş hayatında bazı zorluklar yaşayarak makamını kaybeder.

Rüyada Yeşil Çay Yaprağı Görmek

Rüyasında yeşil çay yaprağı görenin bu rüyası oldukça hayırlıdır. Her anlamda mutlu olmaya, tüm kederlerden ve üzüntülerden kurtulmaya, bütün isteklerine ulaşıp çok hayırlı bir döneme girmeye, dinde güzelliğe, hayırlı bir kula, insanlar için önemli kudretli ve ahlaklı bir adama işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!