RuyaTabirleri.com

Rüyada Çayır Görmek

Rüyada çayır görmek, menfaate, kazanca, hayırlı ve makbul olan mala, en üst makamlara ulaşmaya ve hayatta her zaman her şeyin en çoğuna ve en güzeline sahip olmaya delalet eder. Göğsü iman dolu, Allah inancıyla yanıp tutuşan, kendi dünyasında inancı ve diniyle baş başa yaşamayı tercih eden bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin huzurunun, rahatının ve sağlığının da yerinde olacağına yorulur.

Rüyada Çayır Çimen Görmek

Rüyada çayır çimen görmek, dini vecibelerini eksiksiz ve kusursuz yerine getirmeye, her gün alnının secdeye koymaya, hacca gitme şerefine nail olmaya ve yönünü kıbleye dönerek, Müslümanlık inancını yaygınlaştırmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaya delalet eder.

Rüyada Çayır Biçmek

Rüyada çayır biçtiğini gören kişi, Allah’ın her türlü nimetlerine kavuşacak demektir. Kişi, hayallerini gerçekleştirmenin yollarını aramaktan bir an olsun vazgeçmeyecek, azmi ve hırsı sayesinde amacına ulaşacak, derdinden, kederinden, sıkıntısından ve üzüntüsünden de hayırlısıyla kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çayır Kesmek

Bir kişi eğer rüyasında çayır kestiğini görürse o kişinin, şansı, bahtı, kısmeti ve geleceği açık olur, ticareti yolunda gider, iş hayatında rakipsiz kimse haline gelir, bolluğun, bereketin ve lüksün içine düşer. Rahat, kolay ve güzel bir yaşam anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Çayır Görmek

Rüyada yeşil çayır görmek, iyilik, güzellik, tazelik, canlılık ve sağlık şeklinde yorumlanır. Kişinin, hayırlar içinde kalacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına ve rahatça dinini yaşayacağına yorulur.

Rüyada Kuzu Otlatmak

Rüyada çayırda kuzu otlatmak, rüyayı gören kişinin, dileğinin gerçek olması koşuluyla yoluna koyduğu adağı, bir iyilik ya da hayır yapmak suretiyle yerine getireceğine işaret eder. Düşkün bir kişiye sadaka vermek, aç doyurmak ya da yetim sevindirmek şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çayır Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serap (17 Temmuz 2015 saat: 08:27)

    Rüyada erkek arkadasim bos bir çimende morali bozuk uzanmis dusunuo bnde karsida komşuya gidip balkonuna halı serebilirmisin dioeum halı serioruz gidiyorum erkek arkadasimin yanina 5dkya gelcem diorum eve gidiyorum saclarim un bi trafik sari olmuş susleniom falan bakiorum bi saat geçmiş erkek arkadasim gitmiş oradan erkekler futbol oynuo o alanda

  2. gül pamuk (01 Temmuz 2015 saat: 12:07)

    merhaba ben rüyamda cayır bi yerdeyim Hava karanlık şimşek çalıyo gökgurultusu yağmur yağı sonra eski sevgilim geliyo ıslanmış üstünde Beyaz bi gömlek sırılsıklam olmuş sonra Eve gidiyoruz koyun sürüşü bir sürü koyun daya götürecek misiz Uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,