RuyaTabirleri.com

Rüyada Cebrail Görmek

Rüyada cebrail görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalarla çok büyük başarılar kazanıp yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve bu sayede insanlar arasında çok büyük bir saygınlık ve itibar kazanacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, insanlar arasında çok güvenilir, emin ve sözüne sadık bir insan olarak tanındığına delalet eder.

Rüyada Cebrailin Müjdeli Haber Getirdiğini Görmek

Rüyada cebrailin müjdeli haber getirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı ya da iş hayatı için beklediği olumlu haberleri alacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine işaret edilir.

Rüyada Cebrailin Selam Verdiğini Görmek

Rüyada cebrailin selam verdiğini görmek, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konan ürünler sayesinde çok para ve mal kazanıp zenginlik içerisinde bir ömür geçirileceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına ve bilimsel araştırmalar yaparak büyük bir üne sahip kavuşulacağına delalettir.

Rüyada Cebrailden Yiyecek Bir Şey Almak

Rüyada cebrailden yiyecek bir şey almak, rüya sahibinin, yaptığı ibadetler, kazandığı sevaplar sahip olduğu iyi karakter sayesinde cennetlik kullardan olacağına tabir edilir.

Rüyada Cebraili Üzüntülü Görmek

Rüyada cebraili üzüntülü görmek, rüyayı gören kişinin, ister istemez düşmanları ile ya da başka insanlar ile tartışacağına ve bu yüzden büyük bir üzüntü duyacağına ve sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Rüyada Kendini Cebrail Suretinde Görmek

Rüyada kendini Cebrail suretinde gören kişinin, insanlar arasında cömertliği ve yardımseverliği ile tanındığına delalet edilir. Aynı zamanda, yapacağı işlerin hayır getireceğine ve hanesine bolluk ve bereket katacağına delalet eder.

Rüyada Cebraile Düşmanlık Yaptığını Görmek

Rüyada cebraile düşmanlık yaptığını görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde sadece kendi düşüncelerine göre hareket ettiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!