RuyaTabirleri.com

Rüyada Cebraili Görmek

Rüyada cebraili görmek, rüyayı gören kişiye Allah tarafından isabet edecek iyiliğe, hayra ve güzelliğe alamet eder ve rüya sahibinin Allah’ın sayısız lütufları ile karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına delalet eder. Rüya sahibi maddi yükümlülüklerinden kurtulacak, şifa, huzur ve mutluluk duyacak demektir.

Rüyada Cebrail Alleyhisselamı Görmek

Rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden bolca nasipleneceğine hem maddi hem de manevi yanının eksiksiz olacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine ve sahip olduklarına razı geleceğine işaret eder.

Rüyada Cebrail Alleyhisselamın Adını Duymak

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu bulacağına, rahata ereceğine ve istediklerini elde edeceğine yorulur.

Rüyada Cebraili İnsan Kılığında Görmek

Rüyayı gören kişinin içine düştüğü lanet durumdan iyi kalpli, yüce gönüllü, vicdan, merhamet ve iman sahibi bir kimse sayesinden kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin aksi halde o çıkmaz duruma battıkça batacağının bilincinde olacağına ve kendisine yardım eli uzatacak kişiye ömür boyu duacı olacağına ve minnettar kalacağına yorulur.

Rüyada Cebrailin Sesini Duymak

Rüyayı gören kişinin hafiflemesine, moral ve sağlık bulmasına, neşelenmesine, yüzünün gülmesine, rahata ve huzura ermesine vesile olacak çok hayırlı ve müjdeli haberler alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin tüm dertlerine derman olacak sözler işiteceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cebraille Konuşmak

Rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi, alim ve de bilge bir kimseden akıl danışacağına ya da yol soracağına delalet eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluktan, içinde olduğu manevi çöküntünden, umutsuzluğundan ve karamsarlığından kurtulmak için yaşam tecrübesi olan ve inancı güçlü bir kimsenin kapısını çalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: